LSMU Kauno ligoninės atstovas: medikai pluša ir nemato darbų pabaigos

LSMU Kauno ligoninės atstovas Saulius Tvirbutas savo socialinėje feisbuko paskyroje pasisakė apie viešojoje erdvėje sklandančius gandus.

„Gandų metai. Apie juos jau ir disertaciją galima rašyti. Žiemos pabaiga. Mano pažįstamas medikas tikrai žino, kad Lietuvoje yra sergančių korona, bet jie išslapstyti įvairiuose ligoninių skyriuose.

Pavasaris. Sergančiųjų ir mirusiųjų daug daugiau, tik valdžia slepia. Vasara. Nebuvo ir nėra jokios koronos, tai afera. Vis dar vasara. Už kiekvieną koronos diagnozę Europos Sąjunga moka didelius pinigus, todėl ligoninėms liepia didinti statistiką.

Naujausias. Vienas pažįstamo pažįstamas, sakė, kad mirus artimajam ligoninėje prašė už pinigus pasirašyti, esą ligonį pražudė korona. Viename komentare skaičiau, kad už tai siūlė 1000 eurų.

Tikrovė. O tuo metu LSMU Kauno ligoninėje, Infekcinių ligų skyriuje spalio pabaigoje guli 70 vien COVID-19 ligonių, 40 iš jų reikia deguonies kaukių. Medikai pluša ir nemato darbų pabaigos. Jau yra būtinybė plėsti komandą, bet kartu būtina užtikrinti ir kitų paslaugų kokybę. Jau nekalbant, kad ligoninei nuolat reikia pirkti apsaugos priemones, kurių per parą sunaudojama šimtais.

Medikai labai norėtų, kad tie gandai apie neva neegzistuojančią ligą taptų tikrove“, – situaciją aprašo S. Tvirbutas.

Gandų metai. Apie juos jau ir disertaciją galima rašyti😉. Žiemos pabaiga. "Mano pažįstamas medikas tikrai žino, kad...

Posted by Saulius Tvirbutas on 2020 m. spalio 27 d., antradienis


Rašyti komentarą...
@
@@@
2020-10-28 15:06:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka padarysi, medikais dirbti pasirenka patys zmones, tai ju paciu pasirinkimas, negi jie nezino, kad siaucia gripai, iv. pandemijos, taip kaip pav. gaisrininkai, sezono metu dega zoles, miskai, arba policija, rizikingas darbas su nusikalteliais, bet kazkaip medikai visada isskiriami, kaip kokie dievai, aciu jiems zinoma, kaip ir kitu sunkiai dirbanciu profesiju zmonems, nes visgi ne jie vieni gelbsti zmoniu gyvybes...
Atsakyti
0

P
Pacientas
2020-10-28 15:11:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai, kad pradėjo dirbti , nes ankščiau tik metodiškai vadovavo ir apmokė medikus, kurie dabar daugiausiai serga.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų