Rašyti komentarą...
Kažkam labai skauda pautai dėl to, kad nuplaukė galimybė praturtėti plaunant pinigus, jei būtų Visagine statoma atominė. Tai neišmano, kaip keršyti Baltarusijai. O galutiniame rezultate pirksime tą pačią elektrą, tik ne tiesiogiai, bet keletą kartų pabrangusią, perėjusią iš rankų į rankas. Kad taip vieningi būtumėte stengdamiesi gerinti žmonių gyvenimą, kad vaikai būtų sotūs ir aprūpinti mokyklai, kad žmonės darbus turėtų ir uždirbtų. Bet ne, tai antrame plane palieka. Jau tokios bukos politikos nei viena šalis neturi, kokią čia varo kazino lošėjai ir kitokie machinatoriai susirinkę. Kiek skaidrūs buvote uždarant Ignalinos atominę? Afera ant aferos ir toje aferėlėje dar afera. Lygiai taip statytume ir Visagino elektrinę, kurios elektros kaina būtų dešimt kartų didesnė, nei bus iš Astravo. O po 50 metų jos uždarymui turbūt visas pensijas nuimtume. Nes iš ko daugiau finansuotume tą uždarymą. Ignalina uždarymui neuždirbo, nors jos net statyti nereikėjo patiems. Sovietai pastatė... Taigi ir skauda pautai, šokinėja visi kaip blusos prieš šampūną.
Baltaruskiai ne kvailiia pries statydami ji juk irgi pamaste .. is paskaiciavo kad Lietuva nepirks.. (na baikit normalus projektai vykdomi ilgai ir skaiciuojama daugeliui metu i prieki) taip kad jiems dzin.. O be to Lietuva juk atsijungia nuo BRELL tai kame cia klausimas ?? Juk ir taip ir taip negales vartoti sitos energijos. Bet kada atsijungs Lietuva nuo Brell kaliningradas taps energetine "sala" jiems reikes juk elektros kad vaiku maisteli pasisildyti .. todel jau ruosiams nauji pamatai naujai Atominei Rusijos elektrinei ( mazesnei negu Astravo ) bet atominei .. na ir viskas bus o.k Uzdare savo elektrine - gausime 2 ATOMINES PASONEJE
Teisingai mes uz energetika.tik brangiausiai mokam ir taip 26m. o algos ir pensijos pas mus maziausios:), mano nuomone
As geriau mokesiu brangiau bet saugiai ir dziaugiuosi kad musu salyje atomine uzdaryta nes nenoreciau nei as nei mano vaikai nelaimes atveju vaziuoti ten ir zudytis del elektros o baltarusiams nerupi musu saugumas jei kas butu tai lietuva uzterstu nevienam tukstanciui metu
oi tie politikai, kokie jie tampa vieningi spresdami ne savo problemas. cia purvini energetiku zaidimai, o tas "nesaugumas" yra tik priedanga, mulkinti zmones ir islaikyti aukstas kainas.
Lietuvos žmonės nori kad NEBŪTŲ statoma prie Lietuvos sienos atominė elektrinė (ypač netoli sostinės Vilniaus), bet Baltarusijos lyderis to nesupranta gal, o gal be rusijos paliepimo savo galva Baltarusijos lyderis Lukašenka nesugeba blaiviai ir aiškiai mąstyti.
@Faktas Tai kaip mąstė Lukašenka nebrangiai pirkdamas Lietuvos Visagino AE elektros energiją? Jis yra pasakęs : Su savo kaimynais aš elgsiuosi kaimyniškai ,draugiškai.
Tai ko nori Lietuvos žmonės,Vakarų konkurencinės kovos ,ar kaimyninės pigios elektros energijos? Politikai...
@Prtras Pas mus tik gali brangti viskas. Ir pinigus daryti tik seni komuniselei??
Į viršų