Rašyti komentarą...
Jau tiek žmonių negyven kiek prisimelave esat
Darnių laivas, skiepykit greičiau visus, pinigų neturit tai per šventes prisirinksit baudų ir bus už ką pirkti
Specialiai skelbia tokius rezultatus, kad žmonės su žmonėmis ne susitiktų, dar bus toks draudimas mamas lankyti, nuo balandžio 6 dings tie didesni skaičiai, o prieš motinos diena ar jonines vėl padidins
@Hhh Eik geriau i bazinycia ir mama bus labiau patenkita kad pasimelsi uz jos sveikata kad ir nenuvaziuosi dideles tragedijos nematau
Kažkaip nepavyksta sugaudyti platintojų. O gal specialiai taip daro , kad visi turėtų darbo? Visi darbą, o rezultatai blogėja? Ajajai.
Papildysime

Statistikos departamentas penktadienį pranešė, kad Lietuvoje praėjusią parą nustatyta 810 naujų koronaviruso atvejų. Nuo COVID-19 mirė dar dešimt žmonių.

Praėjusią parą šalyje atliktas 9521 molekulinis (PGR) ir 4748 antigeno tyrimai dėl įtariamo koronaviruso.

Pastarųjų 14 dienų naujų susirgimų rodiklis 100 tūkst. gyventojų siekia 349,8 atvejo. Teigiamų diagnostinių tyrimų dalis per pastarąsias septynias dienas siekia 6,2 procento.

Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 217 tūkst. 865 žmonės.

Statistiškai pasveiko ir šiuo metu yra gyvi 200 tūkst. 266 asmenys, deklaruotas 156 tūkst. 831 pasveikusysis. Statistiškai šiuo metu serga 9645 asmenys, deklaruotas sergančiųjų skaičius siekia 53 tūkst. 80.

Deklaruotu sergančiuoju Statistikos departamentas laiko asmenį, kuriam buvo patvirtintas ligos atvejis ir ligos pabaiga nepatvirtinta gydytojo. Statistinis sergantysis yra asmuo, kuriam liga patvirtinta per pastarąsias 28 dienas. Praėjus šiam terminui, žmogus laikomas statistiškai pasveikusiu.

Anot departamento, statistinių sergančiųjų rodiklis gali būti tikslesnis vertinant populiacijos sergamumą, nes tarp deklaruotų sergančiųjų gali būti atvejų, kai asmuo jau nebeserga, bet šeimos gydytojas nėra patvirtinęs ligos pabaigos.

Nuo COVID-19 Lietuvoje iš viso mirė 3594 žmonės. Su šia infekcine liga – tiesiogiai ir netiesiogiai – siejamos 7296 mirtys.@Tv3.Lt Melagių šutvi prisimelosit tada jau nieks nepadės nei vandens patranka o jau arte regijonu žmonis pikti toke kad su šake jems nebūtų kas veikti iš pasitenkinimo už jūsų mela

Skaitomiausios naujienos
Į viršų