Rašyti komentarą...
Na Lietuva esu ir aš, tik manes niekas nieko neklausė. Baikit prisidenginėt Lietuvos vardu. Ir iš vis kodėl kitos šalys nieko bendro su mumis neturinčios kišasi ir klausinėja to, kas joms iš vis neturėtų rūpėti. Mes gi neaiškinam Švedijai kad vytų lauk visus ruberoidus, juk švedai niekada nebuvo juodi. Be to visi įstatymai dėl smurto ir partnerystės jau seniai priimti ir veikia.
tuoj policija apsilankys į jūsų namus isiaiškinę jūsų gyvenamą vietą pagal komentarų duomenis atsakysit už neaoykantos kalbą, įžeidinėjimus ir šmeižimus komentaruose.
@Rasa Račienė Eik tu toli, toli iš kur negrįžtama....
Amoralus žmogučiai,dar ne pasaulis.
Vaje pasaulio klausimai kodėl ne VISATOS ??????????????????????????????
Trys lezbietės tai jau jiems pasaulis
Kodėl pasaulis mano galįs kištis į mūsų valstybės vidaus reikalus? Kiekvienas turime žiūrėti savo nosies, o ne primetinėti savo valią kitaip mąstantiems.
Ar Belgiją, Švediją, Argentiną ir Australiją galima prilyginti pasauliui? Tai tik keletas labiausiai homosexualizmą palaikančių šalių. O jei paklaustume Rusijos, Kinijos, musulmoniškų šalių?
Sprendimas seniai priimtas ir seniai deklaruotas: Lietuvoje nebus patvirtinta ištvirkėlių taip trokštama Stambulo konvencija ir pasileidėliai Lietuvoje neturės jokių teisių, išskyrus teisę būti nubaustiems už dorovės ir moralės normų nesilaikymą.
Ju teises psichiatrineje
Ir vėl, bet gi niekas Lietuvoje nedraudžia "užsiimti partneryste" vienos lyties asmenims, be tik nereikia lipti kitiems ant galvos, demonstruotis (vyras prisidažęs, su permatomu sijonu, nuo ko sveikus žmones verčia žiaugčioti, pykina)), įsivaikinti, luošinti vaikus. Poliklinikose aptarnauja, parduotuvėse parduoda, savivaldybėse priima, pensijas moka, visos teisės kaip ir visiems. Norit gyventi kartu, gyvenkit, pas notarą pasirašot susitarimą kaip dalinatės turtą? Kas yra šeima konstitucijoje pasakyta aiškiai.
Į viršų