Kritikos kirčiai naujai frakcijai Seime: bus „valstiečių pakalikai“

, Publikuota 2021.06.09 05:00

Kai 2021-06-11 16:32:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
visur per visas televizijas reiškiasi konservatorių pakalikai,tai puiku.Jei kas bando atsverti pasipriešinant konservatorių krečiamoms nesąmonėms,tai tampa pakalikais.   ATSAKYTI
Nulmone 2021-06-11 00:55:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei imtų valstiečiai pavyzdį iš ts- lkd, tai būdami opozicijoje nieko nesiūlytų išvis, tik visaip žemintų, tyčiotųsi ir kritikuotų viską ir iš visko, ką darytų konservliberastai. Politologai tada kritikavo ir tyčiojosi iš valstiečių kartu su liberastine opozicija, o dabar irgi kritikuoja valstiečius, kad nieko nesiūlo.O kokio velnio turi siūlyti!???

   ATSAKYTI
Matyt geriau 2021-06-09 14:13:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pakalikai, nei konservų s***laižiai   ATSAKYTI
Vitas 2021-06-09 12:39:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sorošinė žiniasklaida labai pergyvena , kad stiprėja opozicija .   ATSAKYTI
ve 2021-06-09 11:33:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tuštybių tuštybė tie "romerio" politologai. Spurga gi jau senas, bet fotkėse dar abiturientas   ATSAKYTI
as 2021-06-09 11:26:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jau kaip atsibodo tie šališki nuomonės formuotojai, pavadinimu "politologai". Nieko negali pakomentuoti be aiškiai matomo šališkumo, net šlykštu jau. Ir per visą žiniasklaidą tas pats. Kaip savo veiksmais Baltarusiją įstūmėme į Rusijos glėbį, taip ir savus lietuvius stumiame į rusiškus kanalus, kur dar galima pasiklausyti daug objektyvesnių žinių, geros muzikos ir įdomių filmų. Kodėl mes taip ritamės žemyn? Kodėl pas mus tik vienas stabas - konservatoriai - ir daugiau niekas neegzistuoja?   ATSAKYTI
Ha ha ha 2021-06-09 09:43:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tvar-teliniai politologai, o kieno pakalikai yra LSDP?   ATSAKYTI
Laima 2021-06-09 09:43:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Puse seimūnu reikia vyti lauk,jau ir taip puse lietuvos išporceliavo,varo lietuvą į pražutį   ATSAKYTI
Pensininkas 2021-06-09 08:56:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sosdemai mirusi partija ,jeigu palaikys uzpakaliu partnerystes istatyma.Daugiau niekados nebalsuosiu uz isverstaskurius.Konservatoriai bijo naujos frakcijos,todel ju nupirkta spauda,televizija politologai emesi smeizimo taktikos.Socdemai buvusi rimta partija tampa " konservatoriu pakalikais".   ATSAKYTI
Vlada 2021-06-09 09:05:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-21
Pensininkas gal pats buvai istvirkelis turejai meiluziu ar ne tas pats kokie zmones gal pagarbiai gyvent kokiu paziuru bebutum negu is sono prostituciu o jas mes islaikom ir slapstytis    ATSAKYTI
Atsakymas 2021-06-09 09:08:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Geriau tureti meiluziu,negu savo gera daikta kisti kitam vyrui i sudina uzpakali.  
Nepasisekė 2021-06-09 08:55:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kasnikovskytei labiausiai patinka LGBT arbatpinigiai. Atkreipkite dėmesį su kokiu atkaklumu ji pučia gėjų dūdą. Čia jai biznis nelabai nuskilo.   ATSAKYTI
Cim-bim 2021-06-09 08:47:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O kieno pakalikė rašinio autorė /Monika/, kad čia purslojiesi ant kitų, bet turbūt niekada nesipurslojai ant konservatorių?????????   ATSAKYTI
Ats. 2021-06-09 09:06:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tikrai taip konservatoriai mano paziuru    ATSAKYTI
"konservatoriai"? 2021-06-09 11:36:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
A, tai reiškia, kad tu elgebetešnikas(ė)  
Teisibe 2021-06-09 08:35:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Dikaduoniu ir erkiu partijos neko naujo    ATSAKYTI
Atsakymas 2021-06-09 08:59:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ismok lietuviskai rasyt   ATSAKYTI
vguji 2021-06-09 07:24:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
kas jie bus nesvarbu , svarbu ne su koncesvais ir i baruriu partija   ATSAKYTI
Tai va 2021-06-09 07:18:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Politologai visai nusišneka   ATSAKYTI
Fui 2021-06-09 08:51:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Toks kaip ivanovas ar jis politologas? Pajacas, giedantis už pedoseksualų pinigus.   ATSAKYTI
Priedas 2021-06-09 08:57:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Sutinku 100%.  
Na 2021-06-09 05:42:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Socdemai koncervu pakalikai išverštakuniai komunistai. O Paluckas kaip šuniukas loja už kitų nugaros.    ATSAKYTI
Priedas 2021-06-09 08:58:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O Palucka anksciau skaiciau rimtu politiku.Gaila.   ATSAKYTI
Atsakymas 2021-06-09 09:02:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Kodel konservatoriu jie komunistu pakalikai niekada ju niekas neprieme apart valstieciu lenku ir darbieciu konservatoriai dori mes juos gerbem ir gerbsim   ATSAKYTI
Atsakymui 2021-06-09 09:16:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dori - iš kurio galo?  
Dorybe 2021-06-09 09:29:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Iš antro galo  
Piliete 2021-06-09 09:47:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Konservatoriai savo garbę prarado su gabriuko ir jo žmonos liberalizmo, kubiliaus pedarizmu, Razmos kvailumu ir t t. Gaila, kad jie dar bando suvedzioti krikdemus. Patys konsrrvai su tirpo nuo Armonaitės LGBT paslaugų ir narkotikų.   
ura ura 2021-06-09 11:40:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Toks tokį gerbia: beraštis – beraštį, kegebistas – kegebistą  
Pensininkė 2021-06-11 16:37:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Papurčius konservatorius išbirtų daug buvusių partorgų ir gal kgb pavyktų rasti.  
REKLAMA
Į viršų