Rašyti komentarą...
KIEKVIENA salis siekia savo geroves tik kazkodel pas mus visur kvepia korupcija IR jei ka isigyjam apgaudami kaimynus tai butinai uz dviguba nei rinkoje kainos IR kiek tokiu visokiu skandalu buvo su politikais tiek su naftos imoniu privatizavimu tiek su energetinemis imonemis visi politikai islenda sausi ir ne vienas nenesa asmenines atsakomybes o zala padaroma simtais mln IS TO PASKUI po sekmingu sandoriu toliau jie jau virsta verslininkais milijonieriais
Kirkilizmas irgi turėjo įtakos.Abejingai žiūrėjo kaip ruskiai tvarkosi Lietuvoje su savo žmona dalyvaudavo Romanovo milijoniniuose seni nauji metai vakarėliuose,puikiai matė kaip grobstomas valstybinis turtas visų partijų pastangomis,jau nekalbant kaip Brazauskas pasirūpino visais savo partijos bebrais ne tik Kristute.
eilinį kartą apsišikom iki ausų ,nu nemokam mes patys tvarkytis,mums turi vadovauti.
na dėl rusų įtakos gal kiek perlenkta. na suprantu jei įtakoja koki kreivį ar skaistę, bet didžiajai žmonių daliai jokia įtaka jokio esminio poveikio neturi. kai žmonės mato kainas parduotuvėse, ar gauna milžiniškas sąskaitas, nereikia jokių rusų ,,įtakotojų,, kad kažkas išeitų į gatves. ir tikrai joks rusų agentas, nesutrauks 70.000 kaip Prahoje, ar pusė milijono, kaip per ,,geltonųjų liemenių,, protestus prancūzijoje, ir neprivers balsuoti 50 proc britų už brexit, ar 70 proc pries hitachi AE lietuvoje
Juk jau seniai aišku, kad valdžiagyvių tikslas yra ne dirbti Lietuvai, o ją žlugdyti.
Pirma, įsivėlę į "žaidimą", pabandė aplošti ruskius..., tikrai stebuklingai Lietuva rinkosi brangiausius variantus;- "dėsto" Kirkilas sklandžiai...- atitinka..., tai kas toliau?, kai valdantieji tvirtina, kad visame kame jau sutriuškino ruskius..., eilinį kartą paskelbė, kad Lietuvos ekonomika Europoje Saugiausia ir auga Sparčiausiai...- "kam" ?
Ar čia ne tas buvęs ministras pirminykas, kuris su gėlių puokšte lėkė bučiuotis su nelegaliai Lietuvos sieną kirtusiu ir naikintuvą Lietuvos teritorijoj sudaužusiu ruskių pilotu.
Cha cha o kas nors ant Marijos žemės įvyko be ruso
Tai seni grybų karai.
kas tie zmones kurie dirba rusijai ivardint nesunku-Karabas,Skardzius,Uspsich,Ziemelis vyresnysis,Austrievic.Jie viska padare,kad Lietuva liktu be savo elektros ir duju.Kirkilas puikiai viska zino,tik kazkodel nutyli apie kenkejus.
@tai va O kur matijošaitis
Į viršų