Rašyti komentarą...
Nemėgau aš Karbauskio.Bet dabar jis visu 100% teisus, visi žodžiai į dešimkę
Taip pritariu 100% bet kodėl slepiama buvosios valdzios, ir esamos , tikroji tiesa, jie tai puikiai žino kas ištiesų vyksta pasaulyje, ir kas norima tuom pasiekti, dauguma blaivei mąstančių pradeda tai suprasti , netgi tarp pačių seimūnų kyla daug nesutarimų, būtent dėl šios pandemijos, ir dėl stanbulo konvencijos, po kure paslėpta daug neaiškių nuostatų, kurios daugeu naudingos tik mažumai, tai ne tos orentacijos, žmonėmis , kad apgintų tik savus interesus , galėdami apkaltinti normalius piliečius , šeimas už netinkamą y juos žvilgsnį, dalinti po to tūktantines baudas, dar neaišku ko daugeu galima tikėtis , bet tikrai tai ne y gerą pusę , visa tai tik prisidengimas moteriskos lyties gerove, nors jau ir šiam mometui tam yra lygios teisėsės neatsižvegent y lytį, tai pagrįsta konstitucijos nuostatomis, o priimti stambulo konvencije, kaip kurios nuostatos konstitucijos turės būti perrašytos , nes tai prieštaraus tarpusavį, kodėl Lenkijos šalis tam priešinasi, kur zmonių10 kartų daugeu kaip Lietuvoje, ar Lietuva tokia kytra, ar Lenkijoj visi 40 milinonų kvailiai Lenkijoje tik 5 % už, tai ir yra tie 5 procentai kurie sudaro mažumą, ne tos orentacijos piliečiai
Viskas gerai ir teisingai, tik va protestus ne malšinti kulkomis reikia, o atkreipti į juos dėmesį. Tai ne nusikaltimai kuriuos reik užkardyti
Savo bukumu tiesiai veda į priešlaikinius rinkimus rudenį. Lietuva tikrai neturi resursų kęsti šį saviveiklinį idiotizmą dar 3 metus.
Jei butum neprateses SGD sutarties butum nusipelnis pagarbos ir igavis musu pasitikejima. O daba Pats supronti Ka mes suprontam Ka tik postringavima is tavis.
Sutinku su R. Karbausko nuomone 100%!Sitiek visi išvarginti tu draudimu, kad jau nebėra daugiau kur. Su žmogum visiškai nebesiskaitoma. Jau nekalbant apie smulkųjį verslą. Gerb. Šimonytei, gal laikas baigti visus žmones spausti į kampą?! Neesame gyvulių banda, patys gerai suprantame esama situacija. Bet elgtis taip, kaip elgiamasi dabar, baisu! Žmonių verslas žlunga, šeimos greit išeis į gatves, nes nebeturi darbų, prarandamas paskutinis verslas. Kuo maitinsime vaikus, kuo rengsime? Kaip gyvensime toliau?! Kas už tai atsakys?
Durna tu Elena. Tokios aklos vištos ir renka tokias partijas. Liberalų teisiama partija. Seimo pirmininkė KGB leitinanto dukra. Čia normalu. O jei taip bu su valstiečių partija?
ką norit, o Karbas per daug gražiai su t
ką norit, o Karbas per daug gražiai su t
Sakykit
Ar ne patys Valstiečiai, šią pamišimo erdvę sukūrėte? Būtumėte dirbe kitaip, gal ir žmonės būtų kitaip balsave. O dabar irgi viską su žeme sumaišėte ir kaltų ieškote. O atėjusi ši konservatorių partija, turės viską iškuopti, kaip ir 2008 metais. Tik tada jie vieni buvo. O dabar dar dvi prisijungė. Tik vieno gaila, kad Laisvės partija, kol kas gero neduoda.
@Elena Durna tu. Vot tokios aklos vištos ir renka tokias partijas lezbiu ir gėjų. Liberalus teisėms. O kas seimo pirmininkė KGB leitinanto dukra ir nieko. O kas but buvę jei iš valstiečių partijos taip būtų. Koks triukšmas būtų. O dabar tylu.
@Elena Ne vieni buvo Valynsko partija buvo.
@Elena Laisvės partija suteikia žmonėms laisvę
@Elena Tikrai taip taip valstieciai ka zadejo nieko neivykde o dabar kritikuoja konservatorius tegul pasiziuri i save
@Elena Ne patys Valstiečiai? Atsakau - Ne nepatys.
Į viršų