Rašyti komentarą...
neprivalome ,nei 6-tą nei 35-tą
Kažkodėl visos šventės būna rudenį ir žiemą . Vasarą be Joninių ir Mindaugo karūnavimo daugiau nieko nėra nors geriausias laikas išeiginėms ir yra vasara kai geras oras lauke.
@Pas mus Švesdavom visa vasara. Švenciu begales. Tik fantazijos reikia. Pirma menesio diena, vidurine savaites diena...
man tai didesnė šventė kai 1009 kažkoks juodaskvernis greičiausiai su žaliais akinukais atvykęs nežinia kokiais tikslais į mūsų kraštus susipažino su kuoka iš švento lietuviško ąžuolo ir tai buvo stogą raunanti pažintis.
Tai yra visiškai nereikalingas klausimas. Jokios reikšmės tai neturi. Yra žinomas faktas ir švenčiam. Kalendoriai keitėsi istorijos eigoje, daugelis įvykių yra minimi apytikriai, nes tos datos nėra tikslios. Kuo toliai į praeitį tuo mažiau tikslumo ir nieko čia nepadarysi. Apskritai, žmonijos istorijos chronologija yra netiksli, apytikrė, tad ieškoti kažkokio tikslumo yra nei realu , nei aktualu.
Matyt tas 13 nepatiko,per daug jau tų 13 švenčiamų Lietuvoje būtų.
Čia tas pats kas būtų švęsti gimtadienį tą dieną,kada gydytojai paskaičiavo,kad turi(tūrėjo) gimti ,nuo tada kada mamytė pasimylėjo....
Labai puikiai paaiškina, kodėl liepos 6d.
Bet galėjo būti ir birželio 29d? O gal jie pakeliui kažkur užtruko ar pasiklydo.
lietuva tuoj nebetures istorijos arba tures ja tokia kokia sugalvos lovio iskrypeliai tai kam cia tada rasyt tokias pievas
@DEDE stebiuosi, kad ozio dar nekarunavo juk jam ir prezidentu norisi ir karalium uzsimanys, kas ten zino ka tas pezena sugalvos.
Tik nesakykit jam apie tai nes konservu dochlenos dar tai pasiulys.
kaip tik manau, kad kaip tik turės
kaip tik manau, kad kaip tik turės
@DEDE gerokai teisingesnę. Dabartinis asmenybių garbinimas neišvengiamai privedė prie didžiulio visuomenės supriešinimo. Iki Lenkijos dar toloka, bet ta linkme nuosekliai judama bent nuo 1996 m. rudens, kai vienas veikėjas atbuline data pasiskelbė buvęs atkurtos valstybės vadovu 1990-1992 m.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų