Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
ir dabar yr labai liūdni,nes nėra vaikų.Paėmė anstolė.
Kučinskui už puteikio.
Niekada negarbinsim žudiko kelio partijos.Ar čia apie tą kelią ant kurio klūpėjo prieš vemdamas?
Venckienė jus kaip zombius valdo, aukokit jai už vargą muilinant jums akutes.
Gal kas zino, kur transliojami Juro Abramaviciaus politini nuzudyma tyriancios komisijos atviri posedziai?
Tiems žmogeliukams,kurie visaip dusina N.Venckienę. Ko tie menki žmogučiai tikisi? Taip sumenkinti šios drąsios moters autoritetą?....Juokingos pastangos,nes po tokių viešų dusinimų Neringos reitingai tik toliau kils, o jų kris la-a-a-bai žemai. Negi jie to nesuvokia - kad jie nuteis ne Venckienę, o patys save?....Todėl mano šeima rami,mes nesinervinam, nes žinom, kad jų "laimėjimai" reiškia žlugimą. Taip yra DE FACTO
galite įsikišti paracetamolio žvakutę į subinę,tai nuims galvos skausmą kaip nuplauti žudiko šeimos skriaudas visuomenei ir nužudytiems.
Puteiki,o koks tavo objektyvumas? kodėl tu persekioji jauną merginą,kuri 6 metai kovoja su turtinga ir galimai korumpuota teisėjos šeimynėle? Ar žudiko gynėjo vardas yra garbingas? Baik čia isteriką ir rašinėti darbo metu komentarus.
"As ne bezdzione" :))) Nuo kada gi cia taip? Visi juk zino, kad ji bezdzione, tik keista kaip ja i seima ileido. Pripazinkim, gerai dresiruota, net kalbeti ismokyta - idomus eksponatas Kauno zoo muziejui, kur tikiuosi ja vel uzdarys is kur ji berods buvo atgabenta.
Dėl bezdžionės,manau,kad yra priešingai.
Kaip „subtiliai“ dirba N. Venckienės klausimą svarstanti komisija, arba pastebėjimai iš vidaus