Rašyti komentarą...
Ar jus k****s galit savaite kita uzmirsti, nesneketi apie corona, skiepus? Manau, kad viskas dingtu kaip baisus sapnas.
@Q Ojo jo joi, ir ko negirdėt, kad "fašizmas, dulkiys su piš"? Kas pasidarė? Antivakseių laisvybės sritis traukiasi ir nėra kaip apkaltint Landsbergį, šimonytę, Dulkį, ir kad Lietuvoj vieni fašistai? Vaje vaje, visiškai antivakseriams nėr kur durniuot ir marint tūkstančiais! Vienos negerovės, reiks emigruot, greičiausia į Šiaurės Korėją. Tai bus laisvė, Landsbergį galėsit keikt visur ir visada.
@Algis Pats durnius
Fiurerio, labai patrauklu pasidare
youtu. be/2IU4RSJr4-Q
As galvoju, kad vaikai neturėtų buti skiepijami priverstinai. Kai kuriems vaikams to tikrai labai reikia, kitiems visai nera būtinybės. Tai turetu buti tevu pasirinkimas. Kaip ir vakcina nuo gripo. Tuo labiau, kad jau yra vaistai nuo covido.
@As Neturėtu skiepiti,bet skiepija seniai kūdikius,vaikus ivairiom vakcinom.Nuo polimelito,kokliušo,gepatito c,erkinio encefalito it kitomvakcinom.Visos jos duoda šalutinį poveikį.Atsipeikėkit pagaliau žmonės.
@Mama Paieškokit informacijos apie jūsų išvardytas vakcinas - begalė info , tyrimų, sudėtis ir daug metų kurtų ir naudotų vakcinų poveikis. Ką jūs žinot apie šią vakciną? Informacija įslaptinta, tai ką teigė prieš pusmetį jau nebepasiteisina. Pasiieškokit info ką kalbėjo vyriausybė apie tai. Užteks vienos dozės - melas, neskiepysim vaikų - melas, neserga skiepyti - melas, neužkrečia skiepyti - melas. Tai gal vis dėlto visiems reiktų atsipeikėti ir paklausti vyriausybės, kodėl toks gėris negauna garantijos, nėra atsakomybės už pasekmes. Aš nesmerkiu jūsų, jei norite, galite vakcinuotis. Tai jūsų teisė ir pasirinkimas. Tik nežeminkit kitaip galvojančių, o gal išvis galvojančių....
Padėkit svolačiai koment.
Kam gimdyt vaikus,jei šiti išsigimėliai juos numarins?
@Tai Vaikų nekas nemažina,tai daro tik tėvai.Jei kam neaišku.Mastykit pogalais,jei nesuprantat kas čia vyksta
Į viršų