Aidas X. Jeigu jis gyvas – jis gali tapti svarbiausiu Kauno pedofilijos bylos veikėju. Jeigu jis nužudytas – pedofilų klanas gali ramiau atsikvėpti, nes visą kitą juodą darbą padarys prokurorai. Jie numarins bylą, jie panaikins įtarimus, jie leis išvengti atsakomybės. O jeigu jis vis dėlto gyvas, tas Aidas?

Jeigu vieną dieną jį pavyks surasti, nufilmuoti ir medžiagą parodyti mažajai mergaitei. Jeigu mergaitė atpažins trečiajį dėdę, kuris ją prievartavo ir fotografavo nuogą? Jeigu juostoje užfiksuotą vyrą atpažins ir teisėja Neringa Venckienė kartą Kauno apygardos teismo koridoriuje prasilenkusi su įtartinu tipu, kuris jai pasirodė panašus į mergaitės apibūdintą trečiajį dėdę. Kas tada? Ar sugebės garbusis Vilniaus apygardos prokurorų vadas Ramutis Jancevičius žiūrėdamas man į akis prisipažinti – esu kaltas? Ar ir toliau bus įsitikinęs, kad yra neklystantis šventasis, turintis teisę manipuliuoti visuomenės nuomone po truputį nutekindamas bylos medžiagą „teisingiems“ žurnalistams? Panašu, kad tai tik teisybės ieškančio žurnalisto svajonė. Mano svajonė. Tačiau po vieno telefoninio skambučio turiu pagrindo manyti, kad visai neužilgo ji gali išsipildyti ir su kaupu.

Po praėjusią savaitę parodytos laidos, kurioje paskelbėme Aido medžioklę ir už bet kokią informaciją apie jį pasiūlėme piniginę premiją, man paskambino žmogus, kuris teigė pažįstantis Aidą. Nupasakojo jo išvaizdą, amžių, darbovietę, automobilį, kuriuo važinėjasi. Atrodo visai padorus Kauno verslininkas. Bet taip tik atrodo. Aplinkiniai jau seniai puse lūpų šnabždasi, kad jų pažįstamas ir gali būti mūsų taip ieškomas Aidas. Žmogus, nuo kurio turimos informacijos ir liudijimų priklauso skandalingosios Kauno pedofilijos bylos baigtis.

REKLAMA

O jeigu pavyks – laiku atlikus kratą Aido kompiuteriuose galima būtų tikėtis atrasti ir gelžbetoninių įrodymų – vaizdo medžiagos, kurioje užfiksuota tai, apie ką kalba mažoji mergaitė. Tiesa sakant užtektų vienos nuotraukos. Ir visi dabar taip išdidžiai kaltę neigiantys ir į kontrpuolimą perėję ponai atsidurtų už grotų. Ir labai ilgam.


Rašyti komentarą...
K
Kas yra Aidas?
2010-01-18 11:30:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Audas X = Aidas Venckus
sktai ir radome Aida, kur premija? :)
Atsakyti
0

.
..........
2010-02-10 16:54:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fotorobotas stebetinai panasus i Aivara Stumbri.
Atsakyti
0

2010-04-29 10:48:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
durnius
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (208)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų