Rašyti komentarą...
Kokie čia galimybių pasai? Covid pandemija tai planas kaip zmogu, kurio pagrindinė dalis yra anglis paversti BI biologinį robotą silikono pagrindu, ir iki 2030 metu pajungti pilnai prie dirbtinio intelekto.
Tas piderastu pasas man nepriimtinas as normalios orientacijos kam jis man Ingridai Simoni armoske ratkeviciau bilotka nilson dobrovolska jums jis tinka padlos
Valio pagaliau i protą iėjo
Valio pagaliau i protą iėjo
Aš ūž Šiaulių merą
Visockas šaunuolis
Ir nereikia tų jūsų šikpoperių.Nebedirbsim ir nereiks niekam mokėti už tų snarglių tikrinimus.Nebemokėsim mokesčių tokiai parazitų valdžiai.
Papasakosiu, kaip vakar šventėm. Atsiuntė viena bendradarbė visoms kitoms PIŠPASĮ ir visos suvirtom į kavinę.
@šauniai Zjbs like jums
Svarsto svarto ne mokslinkai o politikai Teisikas I. Vegele ir biomokslinas aiskiai ir suprantaimai isdeste padety ir, teisinkas. Bet. Aldzios teisinkai ir mokslinkai yra espertai..
@Khjjggff . Valdzios pasirikti espertai, kurie nieko nenutuokis. Mersi jau pasidsre daktarais. Valdziazmogei pasireks Usoni, paslaptingu espertų tokiu, kurie kalba ksip reikis vsldzisi ministras ekonomistas, ir visa vaxldzis. Kurie isejo is seimo sales. Kaip teisinkas I. Vegele. Ir Nusipelnes mokslų daktaras R. Jankunas paaiskino, kad vakcinos neapsaugo, kaukes irgi, o testai yra bereiksmei, o G. P tik zlugdo versla. Ventiletoriu niekur nera.
@Kūgio g du i Galimybiu paso nepripažysta policijos departamentas nes nwra jo registrų centre, tai valtybe padirbineja feikinį pasa ir zlugdo verslus priesina zmonis
klausimas kodel tai nori greit visus suskiepyt ir ne del sveikatos zmones susimastykyt
"galimybių pasas"? kas tai ir ką bendro turi su vakcinavimu kai vakcinuotas pilietis yra diskriminuojamas todėl kad nenori būti pažymėtas? galimybių pasas yra nors suvaryti žmones į fermas ir jiems parodyti kad valstybė yra ne žmonės bet keli valdininkai kaip ruskyne, kinijoje, škorėjoje. armonaitė su šimonyte pažeidžia LR piliečių teises nes Lietuvoje nėra įvesta karinė ar kita specialioji padėtis todėl gestapo leidimai iš vieno pastato patekti į kitą pastatą yra neteisėti. Dabartinė valdžia yra visiškas gaidys.
išsiskyrė vyrų ir bobų požiūriai.
Į viršų