Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Rasoma kad bauginti liaudį, dauguma tuo tiki , patc eropoje esu ir matau, koks tai skirtumas didžiulis palyginus lietuvą, to paso tai išvis dar niekur nepareikalavo, nors kaip isvykau is lietuvos , tai pranašavo man kad be paso susidursiu su problemomis,
Ką jūs čia netiesa rašinėjat! Jokiu ribojimų nėra gyvenu uk ir jokiu galimybių pasų nereik kaip Lietuvoje
jūs, lietuviai viską žinot ir kokie protingi, kad net koktu, kai kuriuos komentarus skaityti.Nereikia skiepų, nereikia kaukių, nereikia pasų, nereikia jokių apribojimų.,Čia vienoje valstybėje taip - kitur anaip. Toks jausmas, kad sirgkime kuo daugiau , senoliai išmirkit, nes jau nebereikalingi ir juos paliegėlius covidas labai myli.Šauni tauta!
Ribojimai buvo,bet kad taip suvaržytu kaip Lietuva ne taip nebuvo
Izraelio sveikatos apsaugos ministras Nitzanas Horowitzas diena prieš savaitinį Izraelio ministrų kabineto posėdį sakė, kad tam tikroes vietose žaliojo paso įvedimas būtinas tik norint priversti visuomenę skiepytis, o ne dėl medicininių priežasčių.
Airijoje darbdavys net negali paklausti zmogus su skiepu ar be, nes tai diskriminacija, Nuo 22 spalio nebus jokiu ribojimu!!! Taip siuo metu naktiniai klubai nedirba, renginiu nera, drabuziu parduotuvese negalima matuotis, taciau nera keliaujant karantino ir zmoniu niekas neskirsto
o tai be izraelio ir italijos daugiau užsienio valstybių pasaulyje nėra??? žurnalmėšliai, kodėl skalbiat konservparazitų marškinius? KIEK KAINUOJA JŪSŲ SĄŽINĖ???
@darius Atidžiau skaityk, o tai kaip degtukas tik plykst, tik koliotis moki...
@Nu Tikriausiai iš valdžiažmogių , kad taip intensyviai neigi tiesą....
Nejuokink,žydai mums ne pavyzdys,pažiūrėk į Europą,tokio bardako niekur nėra!
@Tėvas Ką rašai? Gal manai kad mes skaityt nemokam? Ar perskaitei,tėveli, straipsnį? Pažįstami dirba Švedijoje, pasakojo,kad žmonės ten elgiasi kitaip, didelė esamos padėties samprata: reikia dėvėti kaukes- devi, reikia mokytis ,dirbti nuotoliniu būdu- mokosi, dirba ir neambrija ant valdžios už pareikštus apribojimus,kaip Lietuvoje.
Lietuviai kaip visada gudresni už kitus, jie nenori nei vakcinuotis, nei laikytis rekomendacijų, pasilieka teisę sirgti ir mirti laisvi. Tik kai ateina paskutinioji, brukasi į ligonines per kitų galvas.
@Irena Reike valgyti ka kalba protingi žmones o ne leistis vaistus lievus,kokie vaistai leidziami ar saugojami -70 laipsniu?Čia man nesuprantana !
@Remis Dar vienas gudruolis:)))
@Remis Ką valgyti? Ir kas tas lievas vaistas? Tavo visi matyti komentarai neadekvatūs.Matyt, kad dar daug kas tau nesuprantama.Kai susirgsi- suprasi.Kol žmogus negauna lazda per kuprą-nežino kaip skauda
Stop kinietiško komunizmo invazijai į Lietuvą ir kitas šalis. Nustokit cituoti profašistinę propogandą ir meluoti. Dar niekur Europoje iš manęs neprašė JOKIO DOKUMENTO einant į maisto prekių parduotuvę.
@Stop Prie ko čia " kinietiško komunizmo invazija"?Europą išnaršei, o Lietuvoje paso paprašė! Tai bėda! Tai gal naršyk Europą ir toliau, kam tau ta "baisioji" tėvynė.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų