Rašyti komentarą...
Tegul grąžina pinigus, bet paima diplomus. Ir viskas . Good bye.
du metus pragulejo,nieko neismoko dabar reikia pinigu dar vieniems mokslams.....o as ziurejau indu filma,kas man grazins sugaista laika???
Šūduva vadinasi toji šalis
Šūduva vadinasi toji šalis
Teisingai daro indukas. Visi tie lituanicos diplomai yra šūdo verti, o jau tie visokie "docentai" ir "profesoriai" tegu slepiasi po krūmais. Mokslinius laipsnius lt DALINA pagal pažintis, kaip tai buvo ir su ožio muzikiniu laipsniu.
@Šūduva vadinasi toji šalis Matot, kad diplomas nebūtų šūdo vertas, dar reikia ir mokytis, bet nei vienas docentas į galvą žinių nesukiša, viską reikia padaryti pačiam.
@Šūduva vadinasi toji šalis Šuduva - tavo vardas ar pavarde ?
@Šūduva vadinasi toji šalis Tu turbut netobulėji Tau prie ruso buvo geriau ir Lanzbergis kolūkius išardė...
Mano manymu Lietuvoje per daug rasistų kad nori vyti lauk atvykėlius argi jūs neieskote geresnio gyvenimo užsienyje juk ir ten taip pat lietuviai nepageidaujami vejami lauk dėl vadinamų stereotipų bet visi žmonės nori gyventi laimingai baikit teisti kitus
@Rūta Rasizmo čia nėra, tik noras atsikratyti blogu žmogumi su savo kėslais likti Europos Sąjungoje ir dar apjuodinti Lietuvą, gavus diplomą būtent čia.
Bananas jobanas
geriau gyventi Indijoje - ten ir be universitetų išmoksi , kaip suviduriuoti. Beje, to žmogeliuko niekas čia nekvietė ir nežadėjo, kad bus patepta sviestu.Man pvz. - Lietuvoje gerai, sėdžiu ant ... tiesiai, o jam kas netiko?
MLDC INDAS TEGU PARODO PASAULIUI KAD MES GYVENAM SSSR.
Noreciau ir as susigrazinti pinigus už niekam tikusias studijas VU
ai6ku medyje geresnis.
Mes irgi norime, kad atvykeliu liktu maziau, taigi, jei nepatinka pas mus grizkite i tevyne, tik kiek zinau, nemanau, kad pas geriau, kitaip nebutumet cia atvykes.
Reiškias pusei Lt studentų reikia apskųsti universitetus ir kolegijas, kad negauna darbo pagal specialybę..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų