Rašyti komentarą...
Senelio retorika. Agresyvi minia atsiranda tada, kai ministrais patampa proto bokštai su 1 eilutės CV. Darbui daugiau laiko skirkit, o ne komentarams, bus daugiau naudos valstybei.
Prasidėjo jau zertvos jum kancofke...
Tas demagogas drįsta žmones lyginti su kažkuo .Pats pridirbęs visas nesąmones .
Kraukies lagaminus,tautos isdavikau,nes veliau nebespesit. Ir Anglijoj darbo nerasit,nes ten daug tikru lietuviu. Nusipirkit placias skrybeles-nebus taip karsta Ekvadore bananus skint.
@Edgaras Tai tu kraukis okupantu palikuoni lagamina nes gyvuliniai vagonai jau uzsakyti surinks jus visus kurie einat pries Lietuva
Koki jie darba dira, vagiu vagys, daugiau nieko.
Melagiai irvagys bijo pasirodyti savo tautai.
tai ,kad 1990 ozys slepesi giliam padvale....
@WC Aciū musu patriotui kad isplese is kacapu nagu ir mes laisvi stiprybes jums brangus Vytautai sveikatos o kad sunys loja mes vistiek i prieki zingsniuojam
,,Iš lempos" nieko nebūna. Valdžios arogancija, nenoras girdėti savų piliečių, skirstymas juos į kastas pagal ,,skiepytas ir ne" privedė prie protestų. Galvokit, ką darot, o tik paskui kaltinkit liaudį, kuriai tarnauti esate išrinkti.
Ko jie protestuoja? Juk pasake kad priverstinio skiepo nebus.. Testuokites ir gyvenkit be skiepo.
@Aur Aš tai nematau logikos priimtuose sprendimuose. Vieni žmonės testuosis, mokės pinigus už tai, nors su testo rezu bus saugesni, o kiti paskiepyti vaidins dievus, nors taip pat gali užkrėsti, gal net labiau, nes mažiau jaus simptomų. Ir neaišku kiek laiko antikūniai jiems laikysis, bet tas nesvarbu, gi turi pliusuką prie skiepo ir pirmyn.. nėr logikos, nėr nuoseklumo.. atrodo , kad ribojimai priimami iš principo, kad jų neklausoma..
Ar protinga sokinet pries baltarusija kai savo kieme minios ,,agresyviu" nedraugu.
@Jonas Cia rusu ir baltarusiu emigrantai ir sokineja jie jau priprato cia ir vel negerai ju toks mentelitetas taip ruskiu ikaltas i galva
Čia skaitosi demokratinė valstybė, kada patys valstybės gyventojai išrenka valdžią, o valdžiai reikia apsaugos nuo Juos išrinktų žmonių. Atrodo jog keli žmonės nekalti sėdi seime, o tūkstančiai žmonių tiesiog durne*iai ir kaži ko jie čia pyksta. Gal reiktu suprasti, kad kažką ne taip darai jog tave išrinkę žmonės, tavimi nepatenkinti.
Į viršų