FNTT vykdant tyrimą, Rinkevičius stabdo narystę valstiečių partijoje

Buvęs Seimo narys Viktoras Rinkevičius laikinai stabdo narystę valstiečių partijoje dėl Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) atliekamo tyrimo.

„Esu informuotas, jog pats partijos narys laikinai stabdo narystę partijoje, kol vyks tyrimas“, – BNS šeštadienį teigė partijos lyderis Ramūnas Karbauskis.

Jo teigimu, V. Rinkevičius tyrime bendradarbiauja su teisėsauga.

„Taip pat esu informuotas, jog buvęs Seimo narys bendradarbiauja su teisėsauga. Žinant, kad mūsų partijos nariams kaltinimai metami retai, o ir tie paprastai nepasitvirtina, tikiu, kad ir šis atvejis gali būti toks pats“, – sakė valstiečių pirmininkas.

FNTT tyrime dėl galimo sukčiavimo ir dokumentų klastojimo šią savaitę atliko kratas Biržų mieste ir rajone, dokumentų poėmiai atlikti su buvusiu Seimo nariu, „valstiečiu“ Viktoru Rinkevičiumi susijusioje įmonėje.

Bendrovei vadovauja buvusio parlamentaro sutuoktinė Birutė Rinkevičienė.

V. Rinkevičius BNS šeštadienį teigė, kad nebuvo sulaikytas apklausai FNTT pareigūnų, tačiau su jais bendravo.

V. Rinkevičius Seimo nariu buvo tris kadencijas – 2000-2004, 2004-2008 ir 2016-2020 metais. Šiuo metu jis teigė esantis ūkininkas.


Rašyti komentarą...
V
Valentina
2021-03-06 20:07:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senai reikėjo griebti p.RINKEVICIU įdomu iš kokių lėšų taip pralobo,ir žemės ir namai ir mašinos.Zmonos ,,ZYDRUVA" Būtų gerai jeigu tirs iš peties,bet Lietuvoje tokie žmonės kaip p.RINKEVCIUS labai greitai isbrenda sausį iš ,,balos" Kagi laukisimeFNTT pareigūnų atsakymo.
Atsakyti
0

V
Verute
2021-03-06 19:58:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau senai reikėjo griebti Rinkevičius, įdomu iš kur tokios santaupas susikrovė?Tiek žemių, namų prisipirkti,iš savo verslo? Gerai kad pradėjo jį kratyti,bet kas iš to tokie ponai labai gražiai išdidumą.Nes Lietuvoje ,PONAMS" Viskas galima ir viskas labai greitai užtusuojama.
Atsakyti
0

J
Jo
2021-03-06 20:32:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valstiecei visi vagys , aplamai kurie seime dar didesnį vagei jie apvage visa tauta..
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų