EVA: sprendimas dėl „Moderna“ vakcinos platinimo ES dar nepriimtas

Publikuota 2021.01.04 21:13

Kam idomu 2021-01-04 23:31:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visuomenė vis dar nesupranta kad šios naujos technologijos iš tikrųjų kuria jau ne vakcinas. Pvz., iRNR vakcinos perprogramuoja ląsteles, kad gautų antigenus, arba DNR vakcinos, kuriomis siekiama įterpti svetimą genetinę medžiagą tiesiai į ląstelių branduolį. Ir net JAV biotechnologijų milžinė „Moderna“ pripažįsta kad šios iRNR vakcinos „kelia riziką visam laikui pakeisti žmogaus DNR.“   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

galvOK
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
Į viršų