Rašyti komentarą...
Bėdoje reikia padėti , bet reikia ir savęs nepamiršti . Ką mes turime karo atveju ? kur mūsų generatoriai , kur maisto atsargos , vaistai , tvarsčiai, dujokaukės , lauko virtuvės , palapinės ir daug dar visko? KUR? Ar tik auksinių šaukštų reiks , kas mokyklose moko vaikus , kaip apsisaugoti nuo radijacinio pavojaus ar cheminės atakos , kai užsidėti dujokaukę . NIEKAS , nes šiuolaikiniame pasaulyje gali prireikti ,.
o kada ESO pakeis tuos supuvius rusiskus kakebelius regionuose? daug kas kaimuose, mazuose miesteliuose net negali deti nei saules elektriniu, oras vanduo nes itampa sokineja supuve laidai pasviruose stulpuose, supuve tranformatoriai ir t.t....bet uztat kyla saules elektriniu pasaugojimo mokestis kitais metais, kils ir galios dedamoji, ir manau bus fiziniams asmenims uz kw reikes moketi visiems,,,pinigu tai reikes,
Po ukrainos bus mūsų eilė patikėkit dėl mūsų ponų arogancijos nusišnekėjimų kad esame turtingi kitiems tik ne sau.Kaupkit ateičiai mes prisišauksim bėdą į savo namus.Karinę techniką atiduodam ži not kam, o patys nuogi basi laukim putkos arba bulbašo .
Ukraina gamina savo automobilius o jų borto energiją( akum plius generat) per keitiklius gali naudoti vietoj elektros tinklo bėdos atveju.
Jie "siunčia", o "sumokam" mes, runkeliai...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų