Rašyti komentarą...
Norint kuo daugiau parduoti nekilnojamojo turto reikia kuo greičiau ir kuo brangiau sukelti kainas tada lietuviai kaip išprotieję skuba į bankus imti paskolų ir pirkti o kai kainos nekyla ar smunka tada niekam neįdomu .
Iš straipsnio supratau kad emigrantai pradeda masiškai grįžti namo ir griebia namus net nesiderėdami ypač naujos statybos greitai statybininkai gipskartonio pritrūks tų namų statybai .
Gipsatūra rules
Kam i sovietus rusus ubagus ziuret.Praeitas etapas
na jau tik cia pasaku lai neseka kaip tik kainos aukstos taip emigrantai kalti ir kiek ju gryzo?vienetai pacios nekilnojamo turto kompanijos sukelia kainas ir tiek ziniu nesuprantu is kur tiek zmones pinigu turi,kad perka tokiom kainom vel bus burbulas ir sedes su skolom
@! uzsienio min atlyginimas po -1500eur
Kas ta Lt, niekas. Gerų orų, nėra, ekonomika apgailėtina, valdžioje-vagys, mokesčiai sugalvoti ne pagal žmonių pajamas, aplinkui vien melas ir dar įdomu, ar tik ne NT agentūros, sukėlė tas kainas. Nes kuo didesnė NT kaina, tuo daugiau jie uždirba. Išvažiave žmonės į užsienį, susiranda darbą, nusiperka butą ir gyvena ramu, ir pastovų gyvenimą.
Lietuviai užplūs kaip musulmonai
Migrantai, Lietuviai ne migrantai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų