Rašyti komentarą...
Lietuva, stovėk kaip stovi LAISVĖ.ŽINOMA TEISINGUMĄ VYKDO TIK TEISMAI IR PRAEITIES PALIKIMO SUDĖLIONĖ
( viską iš pradžių -faktai.Lietuvi,mąstyk: Mūsų tik iki 3000000)
Oi, kokie abudu minkštučiukai! Jau Lenkijoje matėme, kaip pasienyje elgiasi tokie nelegalų talkininkai. Nemanau, kad pasieniečiai būtų beširdiškesni už šitas tarybines konservas ir visus pedresakevičius
Konservatoriai nedaug kuom skiriasi nuo fašistinio režimo. Visos imigrantų mirtys Lietuvos teritorijoje gula ant jų pečių!
@Vinipuchas dar kojas patrinkit su spiritu,papuskit irankas!kas juos prase cia listi.sienos nusikalteliai.!o ponas Zingeris tegul savo batus atiduoda su savo drg.nera ten ka darit pasienni vyriausibininkam .lukosenkos draugam..Pasieneciai zyno ka daro.o jus kabinetines ziurkes tilekit.
Konservatoriai nedaug kuom skiriasi nuo fašistinio režimo. Visos imigrantų mirtys Lietuvos teritorijoje gula ant jų pečių!
Kokie energetiniai resursai Monios pagurklyje!!! Kuo greičiau į apipjaustymo cechą – turėsim kuro pabėgėliams sušildyti ilgam.
Lapkričio mėn.pranešta, kad buvo mirtinai sušalusių LT piliečių. Niekam tai nerūpi, niekas nenustebo, jokios tarnybos nebuvo pakeltos ir Seime niekas nediskutavo. Kodėl LT piliečiai ir tokie antrarūšiai, o paslaugas gauna tik sumokėjus mokeščius. Kodėl migrantai viską gauna nemokamai ir dar net Seimas susirųpinęs ar tinkamai jais pasirūpinta. Kodėl tokia diskriminacija?
NKVDisto sūnelis pragydo.. tylėk, padugne, po šluota
TIE visi rūpestingieji svetimšalių sienos pažeidėjų užtarėjai ,dirba nelietuvos žmonių naudai ,o svetimšalių ,Niekas nežino kiek tų atėjūnu tarpe yra teroristų ir ką jie dar parodys Lietuvai,beto jų niekas čia nekvietė ,jie patys be vizų , be dokumentų ,nes juos pakeliui sunaikina,čia atsibasto ,Kai yra tokių tomilinų ,bakų,raskevičių ir kitų ju globėjų ,tai ir pažeisdami visus įstatymus ,agresyviai braunasi į svetimą tritoriją ,net kitą žemyną.Tai pasakykite žmonėms politikai ,kam reikalingos valstybių sienos ,jų teritorijos ,už ką mūs protėviai kovojo ir žuvo ,kad juos išduodami,jūs taip kovojat už kažkokių netesėtų atėjūnų teises ir jais taip rūpinatės ,o savus piliečius sąmoningai skriaudžiate ,nes svetimiems sukišate mūsų biudžeto pinigus.
IŠSIPENĖJĘ .... NEBETELPA Į RĖMUS ...
Pagarba Zingeriui, Raskeviciui ir kitiems seimunams, kurie prisimena, jog krikščionio ir kiekvieno normalaus žmogaus pareiga yra padėti vargstantiems, migrantams irgi.
Į viršų