• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Nebijok, labai prašau, jei gali grįžti namo – grįžk“, – tokiais jautriais žodžiais socialiniuose tinkluose pasidalijo pirmadienio dieną dingusios 13-metės mama.

„Nebijok, labai prašau, jei gali grįžti namo – grįžk“, – tokiais jautriais žodžiais socialiniuose tinkluose pasidalijo pirmadienio dieną dingusios 13-metės mama.

REKLAMA

Dingusios merginos paieška ketvirtadienį vis dar tęsiasi – sutelktos gausios policijos pajėgos. Visuomenė taip pat siūlo pagalbą ir padeda ieškoti mergaitės. 

Ketvirtadienį 13-metės mama socialinėje erdvėje išplatino jautrią žinutę.

„Jei tu girdi ar matai mūsų žinutę, mes norime, kad tu žinotum, jog mes labai labai stipriai tave mylime.

Jei tu gali grįžti, bet labai bijai, mes norim, kad žinotum, kad mes tavęs labai labai laukiame todėl ieškome… Nebijok, labai prašau, jei gali grįžti namo – grįžk… Apkabiname tave.

Mamytė, tėvelis, sesė, broliai ir šuniukai.

Labai tavęs pasiilgome…“, – rašoma mamos  „Facebook“ įraše.

Nepilnametės mama: ji buvo pas draugę

„Facebook“ paieškų grupėje žmonės ir toliau intensyviai siūlo pagalbą, dalijasi, kurios vietos apieškotos. Be to, patvirtinta, kad dingusioji iš namų išėjo be telefono.

REKLAMA
REKLAMA

„Ji išėjo iš namų iš nuvažiavo į Didžiąją Riešę. Ji buvo pas draugę, apie 12 val. Iš ten išvažiavo ir mes nerandame jokios informacijos, kur toliau ji galėjo pajudėti, neturime jokios žinios. Ar ji į kokį autobusą įsėdo, nieko neturime visiškai“, – naujienų portalui tv3.lt kalbėjo dingusiosios mama.

REKLAMA

Ji tvirtina, kad dingusiosios draugė teigė, jog ji nieko nepastebėjo ir nieko rimto dingusioji jai nesakė. 

Nepilnametės mama tvirtino, kad prie paieškos prisideda labai daug savanorių.

„Iš tikrųjų yra labai labai daug žmonių, kurie mums padeda, kurie ieško, žvalgo apylinkes. Kadangi neturime jokios konkrečios vietos, kurioje galima būtų ieškoti, tai tiesiog iešiom visur, visur, tai yra tikrai tikrai daug žmonių, dabar, va, skelbimus ruošiame visame mieste kabinti“, – komentavo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Paklausus, ar dieną prieš dingimą kas nors atsitiko, dėl ko mergina galėjo nuspręsti išeiti iš namų, mama patvirtino, kad ne.

„Nieko neatsitiko, tikrai nieko neatisitiko. Net nebuvo jokio jokio įtarimo apie tai, kad taip gali nutikti“, – tikino ji.

Policija: peržiūrimi viesi gauti vaizdo įrašai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė Loreta Kairienė tvirtina, kad kol kas peržiūrimi visi vaizdo įrašai, policija intensyviai ieško dingusios merginos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Šiandien ryte kalbėjau paiešką vykdančiu tyrėju, tai šiandien gauta pranešimų, kad mergaitė, panaši į dingusią nepilnametę, pastebėta keliose Vilniaus vietose, peržiūrimi visi gauti vaizdo įrašai, tai šiandien tokia paieškos eiga“, – sakė L. Kairienė.

Anot L. Kairienės, kol kas neplanuojama pajungti savanorių.

Remiantis policijos informacija, problemų su mergaite šeima nėra turėjusi, policija neturi duomenų apie ankstesnius dingimus. Policijai šeima taip pat nežinoma.

Reiškia ne pirmas čia jos morčius, jeigu taip motina šneka.
vaikai pas vaikuslankosi ..tai anksciau tik taip ir darem kai telefonu dar nebuvo..ko cia neisivaizduot ?
Didžioji Riešė privačių namų rajonas, maniau ten tik mašinom važiuojama, o kad vaikai pas vaikus lankosi, išvis neįsivaizduoju. Turi būti pomėgis pasitrankyti po miestą, pavalkatauti toli nuo namų. Gal tikėjosi likti pas draugę, draugė nieko nesuprato, nepasiūlė, mergina išėjo pas kitus draugus, gal vyresnius.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų