Rašyti komentarą...
Kur įsikiša amerikosai visur kyla kariniai konfliktai, o mūsų durneliai ameriką vadina saugumo garantu. Proksi karų organizatorius, mūsų valdžia vadina saugos garantu. Atsibuskit žmonės...
be reakcijos, apatija visiška
be reakcijos, apatija visiška
Wakarai laukia WWIII iš Rytų
Kai išprotėjusiam fašistui dėl susireikšminimo apsisuka galva ir jis pradeda siuntinėti savo galvažudžius puldinėti ir žudyti savo kaimynus, vienintelis būdas sugrąžinti taiką ir kaimynams turėti ramybę yra fašistinių ordų sunaikinimas fiziškai, o susireikšminusį fiuhrerį pribaigti kartuvėse arba aklinai užmūryti nusibaigti bunkeryje, kur jis tūno.
Mintinai mokame jo giesmelę, ypač tie, kurie supranta rusiškai, o ne pasikliauja vakarų komentarais. Tik visa bėda, kad gyvenimas parodo, kieno tvarka yra geresnė-ar iš žydinčios Vokietijos dalies virtimas Kaliningrado šabakštynu, ar švarūs ir tvarkingi vakarai, kur net katinas gyvena geriau, už Rusios eilinį pilietį. Kai visas pasaulis laikosi kelių eismo taisyklių, o rusas sėda į tanką ir važiuoja priešinga eismo juosta, sunku įrodyti, kad tai labai gerai.
nes del sankciju teks pradet sikt i tevynines gamybos cemodana - o sie gali ir praleist
Na ka vakarai,ekonomika smunka,pragyvenimo lygis prasteja,resursai brangsta dienom,nepasitenkinimo banga kyla visose vakaru salyse ir amerikoje,ko norejome ta turime,norejome rusija suzlugdyti ,o suzlugdeme save,putinas pasieks savo ,mes ginkluosimes ar ne...
@rimas rusija klesti, kaip niekada per pasraruosius 100 metu, ar ne? Juokingas tu, troli
@rimas а что хотели-???? то и вышло............
Put In yra Vakarų agentas
Put In yra Vakarų agentas
kurio užduotis yra sunaikinti Rusiją iš vidaus; išvogti biudžeto pinigus, auksą, deimantus, armijos ginkluotę, išvežti į užsienį branduolinius ginklus, pasistengti, kad kuo daugiau rusų žūtų kare su Ukraina. Užduotis kol kas vykdoma labai sėkmingai. Todėl nėra jokios priežasties išsiduoti. Vakarai nereaguos niekaip - jų agentas Kremliuje užduotis vykdo gerai.
i psichini ligoni?
Man atrodo kad reikia jau pasitraukti iš šito gyvenimo nes. Jau nori viską sunaikinti visus.
@Ona Jau kliedi senoji...
Vakarai iš viso nereaguos
Vakarai iš viso nereaguos
Nieko tas Putinas jau nebeišgasdins. Visi jį perprato or jo bajerius jis gali pasakoti tik visokiems lukašenkoms ar savo ruskeliams. Pats jau aiškiai žino, kad karą Ukrainoje prapylė, tikslų nepasiekė, neužėmė nei Kijevo per 3-5 dienas, nei Ukrainos per kelias savaites. Būdamas visiškas čainikas, pamiršo, kad pats išvogė Rusijos armiją, su ta išvogta armija pradėjo karą, o dabar bando ieškoti išeities kaip tą karą greičiau užbaigti ir galutinai nesunaikinti savo paties šalies. Kalbės jis ir apie Baltijos šalis, ir apie Palestinos šalį, ir apie NATO, ir apie bet ką - kad tik kaip nors išliktų valdžioje ir patys išbadėję ir įsiutę dėl artimųjų žūties Ukrainoje rusai jo nenuknancintų. Vadas suprato, kad subinė dega. Tai ir organizuoja visokius interviu, kalba visokius niekus kur tik gali.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų