Rašyti komentarą...
Ziurint koks prailgintuvas, kebabai jus ;) Yra tokiu ir kur Teslas galit krauti
Koks balvonas rašė šį straipsnį?
“ televizorius turi įžemintą kištuką ir prailgintuvas nebūtų pakankamai saugus variantas” - prailgintuvai irgi būna su įžeminimu.
dešim metų kompas pajungtas per prailgintoją ir nieko nenutiko nei kompui nei prailgintojui.Manau čia rašot,kad rašytumėt
Nuo kada šaldytuvai tokiais galingais tapo,jei jiems prailgintuvas pagal autorių turėtų būt 4kv
Eilinis melas rastas šiukšlyne.
††† KAPINIŲ SARGAS †††
††† KAPINIŲ SARGAS †††
Pirmiausiai reikėtų siųsti nac*h*ui tokius ekspertus, nes juk senos sovietinės statybos namuose visa elektros instaliacija buvo išvedžiota tik dviem laidais be jokio įžeminimo ....O tie prailgintuvai būna trijų kontaktų su įžeminimu ir dviejų be jo ir visi telikai puikiai veikia su prailgintuvu be įžeminimo... o tik skalbiankei, indaplovei ar elektros viryklei įžeminimas būtinas...AMEN
Jei prailgintuvas kokybiskas ir pritaikytas atitinkamam galingumui, galima prie jo jungti viska. Nera tokiu prietaisu, kuriu negalima jungt.
Kompas, tv, šaldytuvas, šildytuvas, suprantu ventiliatorius taip pat, skalbimo maš, skrudintuvas, el virdulys, mikrobangė, indaplovė, džiovintuvas, matyt ir lygintuvas, fenas, sumuštinių keptuvė .....visi galingi, reiškia nieko negalima.
Tai kiek nx reikia stacionarių rozečių įrengti ? Velniop nuesi visi saugikliai
Elektrikas ir nemažai stažo
Elektrikas ir nemažai stažo
@Eikit nx Rozečių skaičius priklauso nuo patalpos kvadratūros to reikalauja taisyklės taip kad jų skaičius gali būti įvairus.
Pagal tokią logiką, prie prailgintuvo jungti galima tik mobilaus telefono pakrovėją, radijo imtuvą ir stalinę lempą.

Nafig tada iš viso man namuose tas prailgintuvas, jeigu - kiekvieno kambario skirtingose sienose - skirtingose jos pusėse - turiu susimontuoti po keturių rozečių armada?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų