Rašyti komentarą...
Ar velnias toks juodas kaip ji nupiese?
Nu ir kiek tas priedurnis celofanas dar siautes. Suauges diedas,su kalejimo klicka. Eitu geriau kazkokio naudingo darbo nudirbti. Bet dar didesni priedurniai jo gerbejai. Kol bus palaikancios publikos-tol vaiduokliausis
Padedant milijonais Ukrainos kariuomenei nepamirškit padėt neturtingoms Lietuvos Mamoms.
@Vytautas Mačiulis kad ji turtinga sita pati raso cia ..tik trinas po visokius salasynus ...gyvenmo budas toks..
@Vytautas Mačiulis Teisininkas Jorūnės čia rašo, surašiau apeliaciją nemokamai. Mes laimėsim, kaip laimėjom Vilčinskų byloj.
Teiseja is juros dugno sausumos
Teiseja is juros dugno sausumos
@Teisininkas Jorūnės Brone Skersmyzyte. Apeliacinis skundas atmestas, ne i ta galaktika nusiuntei
@Teiseja is juros dugno sausumos
Priedurni galimai, EPp ne galaktika, o tokia elektroninė teismų sistema. Nėra tokių trumpų terminų, dar 14 d atsiliepimo pateikimui vaikteisėms. Grįžk iš kosmoso
Pagaliau sugrįžo tikra žurnalistika. Faktai sudėti aiškiai ir matosi, kur Celofanas, ten problemos. Per daug žmonių jį akli kaip vištos seka, mažiausiai jis nori padėti kitiems. Pagalvokite, kas būtu nutikę, jei paramedikai nebūtu rade kūdikio ir spėje jam gyvybę išgelbėti. Tada jau rėktų žmonės, tai kur vaikų teisės, ko neišgelbėjo gyvybės. Realybė tokia, kad Celofanas turi ir privalo sėdėti kalėjime, nes per jį vaikas vos nemirė.
@Faktai Policija ieškojo kūdikio su koviniu šunimi pagal vaikteisių skundą. Prie ko čia paramedikai, kurie išgelbėjo? Kodėl tėvas turėjo bėgti nuo koviniu šunų, jie gal kūdikį norėjo išgąsdinti, ar čia taip vaikų teises ginamos?Pas kaimynę troba šilta, nereikėjo ginkluotiems grasinti kad eitų, patys sušalde, patys giriasi, kad gelbėja, cirkas
@Cirkas Šitaip sumalti,šitaip nusišnekėti gali tik apsinešęs celofano draugelis!
@Cha Apsinešę arbata rašome apeliacijas mamoms ir tėčiams nemokamai.
@Teisininkas Jorūnės renkate taigoje pas anastasija ar juros dugno sausumoje?
@Arbatzoles Perku parduotuvėje, mes 21 amžiuje yra vaistažolių firmos. Iš kokios jūs kosminės galaktikos?
@Arbatzoles ŽIEMOS tokios šiltos, jog aviečių arbatą galima daryti tiesiog nuskinant saka. Jūs kiek turit klasių išsilavinimo?
Gal ir už Putiną pavojingesnis?
Gal ir už Putiną pavojingesnis?
Ar kas galėtų suskaičiuoti, kiek nuodėmių ir nusikaltimų padarė Celofanas? Kas dieną - po straipsnį ar kelis su naujomis ir naujomis Celofano "piktadarystėmis".
@Gal ir už Putiną pavojingesnis? Už putiną Antanas jau pavojingesnis, taip
@Gal ir už Putiną pavojingesnis? Kodėl žodis piktadarystės kabutėse?!Juk celofanas yra tikras aferistas iš tikro!!
Nieko naujo. Kada skuodienė atsakys už tai, kad jos įstaiga pažeidė įstatymus? Vilčinskų šeima, Palangoje berniuko prievartinis paėmimas... Kažkodėl po narkomanės Diawaros sulaikymo, vaikai nebuvo paimti į "saugią aplinką", buvo palikti su motina. skuodiene, narkomanų vaikai tamstos nedomina ar turite asmeninius ryšius? ar puolate tik pažeidžiamas Lietuvos šeimas?
@Vaikteisės siautėja Labai geras komentaras. Diawarai nieko, o čia vaikteisės kliedi raštuose apie narkotikus, ką parašo, tas tiesa, teismas per rašo. Paduodi apeliaciją - išprotėja, ima kurpti straipsnius
@K Beveik tobulai! Pati parašai komentarą, tada pati sau atsakai :))) Gaila, kad palyginimai labai į pievas. Diawaros - nėra valstybės išlaikytiniai, žmonės verslus kuriantys, ne tik tėvystės, bet ir gyvenimo įgūdžių nestokojantys. Abu dirbantys. Net ir išsiskyrę abu rūpinasi savo vaikais, o jei reiks priims ir visas įmanomas pagalbas. Tikrai neprašys celofano ordos pagalbos. O čia lygina girtą pirty gimdančią bobą, kurios namuose agresyvūs, girti, sužaloti žmonės ir vos ne mirtinai sušalęs kūdikis. Atsipeikėk, juokdare!
@J NE, tikrai ne sau atsakau, tau galima paranoja
@Vaikteisės siautėja Straipsnį bent skaitei? :D Ar gavai komandą komentuot ir aklai vykdai?
@LoL Celofanienėms komandų nereikia.
@M Aš nemėgstu Celofano labai labai, bet padedu Jorunei ir jos vyrui kovot prieš vaikteises
Celofanai ku ku tie ku
@Vaikų teisės Kukurieku
Glušė ta bobelka, girtuokliaujanti, ką čia bepridursi, šnapsui pinigų tai, pasirodo, užtenka ir nereikčia versti bėdos, kad neranda darbo – naujieji komunistai, nenoriu dirbti, duokit pinigų. Tik kam čia kartoti tą straipsnį, kad glušių plėvelę paviešinti? Sėdi saugiai ir tegu tupi kui ilgiau.
@Z Ji negeria, vaikui 8 mėnesiai, augina. Kliedi tu net sienos skamba
@K Tai kodėl vaiku nesirūpina? Ir šiaip...su moldovanu susidėti...negi taip jau beviltiška...
@K tik trinas ten kur geriama ,latrynuose ,pyrtyse ir sabakstynuose...
@jo Pirtis yra kieme. Tau galvoj galimai negerai
Viso sito kratinio supratau stai ka: kazin kokiam kaime zilagalve Jorune, moteris metuose lyg kokia bibline Sara tvarte pagimde antra Mesija! Sia zinia paviesino ant baltu arkliu sedes ismincius celofanas, nes pamate zenkla- kai gavo kumsciu i nosi galvoje paziro ziezirbos ir zvaigzdes ir nuskambejo rojaus trimitai! Geraja naujiena patvirtino ir kazkoks neaiskus komentatorius prigeres magiskos arbatos ir apie save kalbantis daugiskaita. Uzgimusi Mesija sugalvojo nusavinti suomiai, na priezastys nezinomos, sklido kalbos, kad del grozio. O tada jau prasidejo: ir milicija, ir is statybu atsibeldes milijonus uzkales Mesijo tevas, ir koviniai sunys ir dar kruva visokiu personazu…… itariu, kad be kibiro vodkes nelabai cia ka ir supaisysi…..
@Is Išsiblaivyk
@K Tik tiek ir išstenėjai...
bardaku bardakas toj lietuvoj ,zmones skursta vaikus atimineja ,baisu kas ten vyksta..
@tai jau Tai kad jie neskursta, čia kliedesių straipsnis
@tai jau Būtų neatėmę-būtų vaikas sušalęs!!To ir norėjai?!!
@Oho Šiltoje troboje būtų sušalęs?? Toms vaikteisėms su mokaule negerai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų