Rašyti komentarą...
Na reikejo kazkiek ir gripo uzkrato paleisti ,o ne vien ant koronos tiketis. tada tai tikrai butu truputi daugiau ismire.bet ne ciaplinskas pasirode patiklus.bet tegul kai Trampas nugales galutinai , tada visiems sitiems veikejams atsirugs.
Prapiesorius nusipirko straipsnį šalia Nausėdos, nieko gero ar naujo nepasakė bet savo foto bruzina kas dieną iki rinkimų į seimą.... Žinome mes daug negero apie ši žmogų.
@Arunas pasidalinkite jei žinote, neslėpkite.
Sudinas profesorius,kuris tik SUDA MALA APIE KORONA
@jonis kokis profesorius nusipirko visus popierius, arba gavo dovanu.
Tikriaus zinot, kad vakcinos dar nera, o pasai vakcinavimo - jau yra.
Ar bus antroji banga, viskas priklausys nuo politiku. Aisku, ne nuo musu. Musu "caplinskai" tik mazi sraigteliai ir vykdo isakymus is korumpuotos PSO.
@Jogle pritariu
4 scenarijus nušluoti nuo żemės paviršiaus Uhaną su visa šikšnosparnių labaratorija ir baigsis visi virusai, pandemijos ir kažkam pasipelninimas sukurtomis vakcinomis. Manau kad pavyko Kinijai sukurti unikalų virusą kad išnaikintu tuos žmones kurių mažiausiai reikia valdžiai, tai negrų, ligonių ir pensininkų. Bet niekas negali paneigti ir to fakto kad Amerika taip pat nėra tokia nekalta kaip atrodo. Bet kaip kitaip sumažinsi žmonių skaičių, juk mūsų pasaulyje per daug,todėl ir kūriami tie virusai.
@....... Pamirsot pamineti ir Rusija,jug ten buvo yvykes icidentas karineje labaratorijoje.Tik va nepamenu kuriame mieste,lygtai Norilske apie spalio pabaiga...
@....... deja tas tai tikrai nepadetu. nes tokiu uzdaru istaigu simtai visame pasaulyje, o tuo labiau kad cia siksnosparniai nei prie ko. virusas labaratorijoje sukurtas. tik neaisku kieno.
Tik apie corona 19 iseina pasneketi kuris nevertas nei 100 zmoniu ant visos lietuvos,ane...
svarbiausia tai visus kuo labiau gasdinti,o antrąją bangą reikia daryt nes dar ne visos kaukės išpirktos,dar ir toliau varykit siaubą žmonėms versdami nešiot kaukes visą vasarą be gryno oro
Jie veryga sumokėjo kad svaiciotum nesamones
Į viršų