Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
seniai jį reikėjo pasodinti iki gyvos galvos, kalta pati teisėsauga, kam jį išleisti į laisvę, jeigu jis jau gimė žmogžudys, tokius sušaudyti ir nebeleisti kitų žudyti, apvogti, reketuoti.
nesuprantu, kaip su juom gyvena žmona, man tai kažkas keisto, nejaugi jau jis toks geras šeimai ir kokia turi buti ta žmona, kad perneštų visas jo blgybes.
nesuprantu, kaip su juom gyvena žmona, man tai kažkas keisto, nejaugi jau jis toks geras šeimai ir kokia turi buti ta žmona, kad perneštų visas jo blgybes.
Šaunuolis Henytė ir Drąsius, tai teisingi žmonės, niekada neišduos, niekada nepaves, jų įstatymai nuoatabūs, tik didžiuotis reikia, kad dar yra tokių žmonių, o gaidžius, ožius, stukačius visus į vietą, kuo mažiau tokių, tuo švaresnė Lietuva...
mano manymu kad sis seniausias ir visu laiku garsiausias lt gangsteris-neduos parodymu ir isliks aukstai pakelta galva....toks jo gyvenimas-toks jo likimas...stiprybes ir kantrybes
Cia ir durnam aisku, kad henyte nieko nepripazins :) mes uz ji!
Jeigu ir pasodins henytę, tai vistiek stukanai, kur bebūtų, vistiek bus sudoroti, nes, kaip matot, net ir teisėjai jų nemėgsta
manau,kad visi prieina liepto gala,kad ir kokie kieti dedasi
kalejime jie visi skirstosi i kastas,bet beveik visi vienas kita isduoda.tai kuo skiriasi gaidys,nuo verho???
KAS BEATSITIKTU HENYTE JAU ISTORIJA IR NEREIKIA MASTYTI PRABILS NEPRABILS,O DEL MEILES SEIMAI JI LIKS KOL GYVAS PRIE KO AMZIUS?BUVO JIS KIETAS VYRUKAS IR LIKS SAVO AISKU PASAULYJE O STUKACIAI JIE IR AFRIKOJ STUKACIAI JU NEI SAVI NEI SVETIMI NEI PATYS SAVES NEKENCIA.STUKACIUS KLEIMUOTAS PER AMZIUS.
daktaro nepaims svariai nes jis n e k a l t a s
labai nustebčiau, kad jis ką pasakytu, jam per daug reikšmės suteikiama
Ar prabils Henrikas Daktaras?