Rašyti komentarą...
Kas nepaskelbtus karus už mūsų pinigus kariavot, tie į namus ir pasiimkit babajus. Kam juos išvis imt??? Palikot ginklų, apmokėt, lai mušasibuž savo tautos gėrį. Gal ir mums laikas kokiem emiratam karą paskelbt ir iškart pasiduot? Kad jie mus priglaustų, apgyvendintųbir išlaikytų?
Kažką praleidau? Lietuva nepaskelbusi karo dvidešimt metų kariavo? Su kuo??? Mus lyg nepuolė niekas, tai čia mes užpuolėm? Kiek pinigų tam sukišom? Ką laimėjom??? Čiurbanų pora šimtų su visa gimine ir talibų kerštą??? Ar tautos valdžia atsiklausė, kai nepaskelbtus kariavo??? Valdžia čiurbanus ir išlaikykit, jau ir taip už mūsų pinigus pakariavot, dabar draugus į savo namus priimkit. Nepaaiškės vėl kartais, kad pas mus antras kalėjimas nelegalus buvo?
Raseiniai taps afganų sostinė, žemaitis bus nuverstas ir vietoi jo stovės, paklodė apsimokės babajus
Tai kiek ten musu kariu buvo turbut atvezat daugiau zmoniu nei musiskiu ten buvo
Tai kiek ten musu kariu buvo turbut atvezat daugiau zmoniu nei musiskiu ten buvo
toks kyla klausimas,kiek jaunų gražių vy
toks kyla klausimas,kiek jaunų gražių vy
Matei visko
AFGANISTANIEČIAMS
NE !!!
Darosi aišku , kodėl ieškoma būdų , kaip sunaikinti Lietuvos žmones , ogi tam , kad privežti kuo daugiau visokių nelegalų ir paaukoti jiems Lietuvą ! Ar neteks gailėtis , ponai valdininkai , kai jie parodys savo tikrąjį veidą ! Su lietuviais kentėsite ir jūs už savo ,, humaniškumą " !
Ar Anušauskas prisiima atsakomybę už Liwtuvos žmomių saugumą ..
@Vitas Kai tik koks nors (bet koks) nusikaltimas, valdininkai bus priversti atsakyti!!!. Atpildas - elementarus dalykas!
@Vitas Žinoma neprisiima. Ar Lietuvoj nors vienas politikierius už ką nors yra atsakęs kaip pridera?
Kad jie visi skradziai žeme prasmegtu, kam jie mum reikalyngi, o ka ten lietuviai afganistane veike, kokie ten gali buti lietuvos reikalai, juk lietuva viena is neturtingiausiu saliu ES, ko ten lyst, o jei kokia beda tai usa pirma i kojas des iš lietuvos, 50 metais padejo, čia jiems lietuva reikalynga kai subuferine zona nuo Rusijos, ir taškas.
Į viršų