Rašyti komentarą...
Politinis dundukas.
Tokius kliedesius, visi žino kaip gyvena dauguma žmonių, kiek yra skurdo. Lyginti su Japonija - ciniška. Na, nebent turi omeny per 30 metų konservų šaiką, susiprivatizavusią Lietuvą, o paskutiniu metu plėšiamą energetikų ir kitų vagių. Jie gyvena puikiai. Gėda, marazmai senatvėje.
Kad gyvename geriau nei sovietmečiu,reikia pripažinti,tačiau kita oi oi oi,nėra ko norėti ,šimonytė plius kubilius-atitiko kirvis kotą.nereikia girt badą nes tėvas badu numirė(palyginimas)manau kad ne visi esame akli......
Iki japonijos dar reik kainas 100 proc pakelt.. siaip mes dabar pasiekem portugalus bet matyt ne koks palyginimas tad tenka kas iprasta kubiliui skiest s u d a
Žmonės, nepykit. Tai nukvakusio anekdotų karaliaus mąstysena.
ar šitas žmoga dar suvokia ką pasakė?Matyt, senatvė sunkus dalykas, kai kam ateina anksčiau, netikėtai ir su pasekmėmis, kurių pats jau nebesupranta.
Baisu, pripampę ES pinigų Lietuvos griovėjai nebeatrenka faktų nuo savo šaikos kuluarų. O faktai tokie-parduota valdžia žudo ir naikina Lietuvą. Seniau naikino neva kiti, dabar bjauru vadint, bet savi. Vilniuje jau rusų kalba tapusi norma, ant garsios Trakų pilies kabo Ukrainos!!!! vėliava, kainos kaip Šveicarijoje, o žmonių emocinė savijauta ir demografinė padėtis žemiau bet kokio lygio. Bjaurūs išdavikai. Neleisčiau atsistot ant mūsų žemės šitų siurbėlių,pardavusių sielas už milijardus, kurių nemato šalis. Sveikatos, švietimo sistema jau sužlugdyta. Japonija? Jam į Vasaros gatvę!!!!!!!
Laikas bėgti iš Jungtinių Tautų. Gėdinga ir praradusi bet kokią prasmę organizacija, palaikanti teroristus ir oligarchus. Leidžianti vykdyti genocidą.
Savimi pasitikintis politinis dundukas.
japonai kurie pagal vidurki gerai uzdirba, remia savo salies zmones , padeda socialiai pazeidziamiems. o ka sitas kubilius uzdirba net daugiau negu japonas, bet ar kam jis yra padejes nors vienam zmogui , sitas grobuonis, negirdejau niekada kad jis kam butu padejes.
@l Prasilenki su logika,kuomet pakankamas (geras)uždarbis parama nereikalinga ..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų