Sukrečiantis 25-erių vaikino noras – po miške patirtos traumos prašo tik vieno Reikalinga pagalba

 Jaunas vaikinas po miške patirtos traumos tapo neįgalus. Airido noras į neviltį varo ne tik jo tėvus, bet ir visus jo draugus, kurie geriausiais žodžiais atsiliepia apie jauną vaikiną. „Prašau, kad atliktų man eutanaziją“, – tokį 25 metų vaikino norą „TV Pagalbos“ studijoje išgirdo visi laidos žiūrovai.

Nelaimė nutiko, kai vaikinas darbavosi miške ir ant jo užkrito medis. 2017 metų lapkričio šeštą dieną šeima iki šiol prisimena kaip juodą, nesibaigiantį košmarą.

„Tą dieną jiedu su tėvu dirbo miške ir užkrito medis ant jo, pažeidė penktą, ketvirtą ir trečią kaklo slankstelį. Jis nevaldo rankų, kojų…Tapo visiškai neįgalus. Man buvo šokas, kad jis sugalvojo paskambinti į laidą. Jis mums šnekėjo taip dvi savaites. Man jo beprotiškai gaila, juk tai jo pati jaunystė…“, – laidos metu su ašaromis akyse kalbėjo vaikino motina Nijolė.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sukrečiantis 25-erių vaikino noras – po miške patirtos traumos nori tik vieno

Airido tėvas Antanas po nelaimės negalėjo kartu su sūnumi vykti į ligoninę. Jis turėjo sulaukti darbo inspekcijos ir užpildyti dokumentus dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Tačiau jau tada Antaną kamavo baisi nuojauta.

REKLAMA

„Airidėlis dirbo. Tą dieną kirtome mišką ir jis skubėjo, nesilaikė tvarkos gal. Nuvirtęs medis suskaldė jo šalmą, aš dirbau kitoje vietoje. Kai atbėgau, jis buvo sąmoningas, prašė pakelti jį. Tą akimirką galvojau, kad jis neišgyvens“, – nelaimės dieną prisiminė Airido tėvas.

Airidas smarkiai išgyvena dėl savo traumos ir dėl to, kad tapo našta tėvams. Jis viskuo nusivylęs, mano, kad jo niekas nebepagydys. Vien gulint reanimacijoje Airidą buvo ištikusios trys klinikinės mirtys.

„Atsiranda tokių, kurie kalba, kad jis geriau būtų numiręs. Man pačiai niekas nesunku, man tik sunku, kai jis palūžta. Aš tada neberandu žodžių, visa kita – prižiūrėti, maitinti, plauti man nėra sunku“, – pasakoja vaikino mama.

Vaikino kančia tęsiasi jau metus ir du mėnesius. Dėl šios nelaimės Airidas nieko nekaltina, tačiau jį apėmęs didžiulis pesimizmas.

„Aš elementariausių dalykų negaliu pasidaryti pats. Pavalgyti net negaliu pats, nusispjauti net negaliu, naktį mane varto, guliu kaip mėsgalis. Galva veikia, protauja viskas, o nieko negali. Iš kūno jokios naudos, visiškai nieko. Tai atėmė ne tik visus gyvenimo džiaugsmus, bet ir paprastus dalykus“, – teigė jis.

Airidas daug domisi apie savo traumą, skaito įvairius straipsnius internete. Jis įsitikinęs, jog jei turėtų krūvą pinigų, jis galėtų gauti jam reikalingą gydymą.

„Tokių žmonių nėra labai daug. Yra toks lietuvis, jis buvo Tailande, jam įdėjo elektros stimuliatorių ir kamienines ląsteles suleido, bet tai kainuoja labai daug pinigų. Jo situacija gėrėja, jau valdo rankas, tik plaštakų nevaldo. Jei turėčiau pinigų ištisai gydyčiausi“, – savo norą pasveikti atskleidė neįgalus vaikinas.

Sukrečiantis 25-erių vaikino noras – po miške patirtos traumos prašo eutanazijos

Laidos metu į visus Lietuvos žmones kreipėsi laidos vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva, o jos pavyzdžiu pasekė ir socialiniuose tinkluose prašymus finansiškai padėti Airidui išplatino ir kitos „TV Pagalbos“ žurnalistės.

„Airidas Grinys turi realios vilties gyventi kitaip, sveikti, bet jam labai labai reikalinga mūsų visų parama, išties didžiulė suma. Kaupkime visi bent po lašelį, kol Airido sveikatos puodas bus kupinas“, – savo feisbuko paskyroje rašė Sandra Žutautienė.

Visi, kurie nelikot abejingi šio vaikino istorijai ir norite prisidėti prie galimybės gydytis užsienyje – kviečiame paaukoti.


Rašyti komentarą...
.
......
2019-02-16 22:02:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesmerkit ir neteiskit vaikino. Kur garantija kad patys ar jusu vaikai nesusirgs nepagydoma liga, ar tai butu virusas, ar automobilio katastrofa.... Kol esi sveikas, tol to nevertini, galvoji kad taip turi buti. Kartais viena sekunde gali buti lemtinga...
Atsakyti
0

M
Mari
2019-02-16 14:15:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi kokia baisi nelaime. Stiprybes tevams.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų