Išgirdo įbaugintų Fabijoniškių gyventojų šauksmą: ieško, kas bandė sudeginti mikrorajoną

Prokurorai atnaujino ikiteisminius tyrimus dėl gaisrų Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone ir sujungė juos į vieną ikiteisminį tyrimą.

Šiukšliadėžių padegimai Fabijoniškėse (nuotr. skaitytojo)
12

„Šiuo metu surinkta informacija ir nustatytos aplinkybės leidžia daryti išvadą, kad Fabijoniškių rajone sukeliami gaisrai yra tarpusavyje susiję dėl panašaus pobūdžio, vietos bei paros laiko. Labiausiai tikėtina, kad tai yra vienas tęstinis nusikaltimas, turint konkretų tikslą, siekiant tam tikro rezultato“, – teigiama antradienio prokuratūros pranešime.

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorai, reaguodami į viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie Vilniaus Fabijoniškių rajone pastaruoju metu dažnai sukeliamus gaisrus, patikrino policijos pareigūnų priimtus procesinius sprendimus ir atnaujino ikiteisminį tyrimą dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žmones išgąsdino konteinerių padegimai Fabijoniškėse

Vilniaus apylinkės prokuratūros skyriaus vyriausiajam prokurorui patikrinus medžiagą, kurioje policijos pareigūnai atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą, buvo konstatuota, kad toks nutarimas priimtas skubotai, neįsigilinus į visas reikšmingas aplinkybes. Prokuroro sprendimu, policijos priimtas atsisakymas pradėti ikiteisminį tyrimą buvo panaikintas.

REKLAMA

Taip pat atnaujintas ir buvęs sustabdytas ikiteisminis tyrimas dėl šiais metais Fabijoniškėse kilusių gaisrų.

Abu ikiteisminius tyrimus sujungus į vieną, bus siekiama visapusiškai ir išsamiai ištirti gaisrų sukėlimo aplinkybes bei nustatyti nusikalstamą veiką padariusius asmenis.

Ikiteisminį tyrimą pavesta atlikti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams, jam vadovauja Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

Žiniasklaidoje skelbta, kad Fabijoniškių mikrorajone nuolat liepsnoja šiukšlių konteineriai. Manoma, kad tai padegimai.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fabijoniškėse prasideda „Černobylio“ filmavimas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų