Prokuratūra grįžta prie kitų su Darbo partija susijusių bylų

Penktadienį Lietuvos Aukščiausiajam Teismui (LAT) paskelbus galutinį ir neskundžiamą verdiktą Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje, teismai ir prokuratūra grįžta prie kitų su šia byla susijusių tyrimų.

Vytautas Gapšys (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Lietuvos apeliacinis teismas turėtų grįžti prie kitos nuteistosios Darbo partijos byloje, buvusios Seimo narės Vitalijos Vonžutaitės bylos nagrinėjimo. Birželio 1 dieną šio teismo teisėjų kolegija atidėjo iš bendros bylos išskirtos V.Vonžutaitės veikos nagrinėjimą, mat visa bylos medžiaga buvo Aukščiausiajame Teisme.

Eksparlamentarės byla nuo pagrindinės bylos atskirta pernai gegužę prokuratūros prašymu, nes moteris laukėsi. Bylos nagrinėjimas buvo atidėtas, kol nuteistoji galės dalyvauti teismo posėdžiuose.

REKLAMA

2013 metų liepą nuosprendį paskelbęs Vilniaus apygardos teismas V.Vonžutaitę įvardijo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho dešiniąja ranka, jai skirta trejų metų laisvės atėmimo bausmė.

Tuo metu Generalinė prokuratūra tęsia ikiteisminius tyrimus dėl melagingų liudijimų Darbo partijos byloje.

Vilniaus apygardos teismas 2013 metų liepą ne tik paskelbė bausmes, už ką minėti Darbo partijos veikėjai nuteisiami, bet ir nusprendė prokurorui pranešti apie 18 asmenų, kurie apklausiami Darbo partijos vadinamojoje juodosios buhalterijos byloje teismui galimai davė melagingus parodymus. Tarp jų buvo tuometinių Seimo narių, žinomų muzikantų.

 


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2016-12-31 14:41:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Darbo partijos byla- LR teisėsaugos "darbas"... Ar nieko nemato Seimo teisės komitetas,negirdi prezidentė?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų