Policija (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)

Policija (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)

Simboliškai prie Aušros vartų šiandien surengtas Angelų sargų dienos minėjimas. Išvakarėse pareigūnai dar kartą garsiai išreiškė nepasitenkinimą dėl politikų abejingumo sprendžiant teisėsaugos problemas. Todėl šiandien, minint Policijos dieną, tiems patiems pareigūnams teks sutelkti likusius geros nuotaikos trupinius ir pabandyti pasidžiaugti profesine švente.

(Papildyta 11.30 val.)

Vidaus reikalų ministras Artūras Melianas per Policijos dienos minėjimą teigė, kad tiki, jog pagaliau ateis šventė ir į pareigūnų kiemą. „Privalome į pareigūnų širdis ir jų šeimas sugrąžinti džiaugsmą. Su premjeru pasistengsime tą padaryti. Mėgstu posakį: „Geriau uždegti vieną žvakę nei keikti tamsą.“ Todėl pasistengsime kartu uždegti tą žvakutę“, – pažadus žarstė A. Melianas.

REKLAMA

Generalinis komisaras Saulius Skvernelis pridūrė, kad nors premjeras Andrius Kubilius ir sakė, jog policijai nereikėtų tikėtis ženklaus situacijos pagerėjimo, tačiau bent nedidelis poslinkis į geresnę pusę jau būtų šioks toks laimėjimas.

Policijos pareigūnų profesinių sąjungų pirmininkas Vytautas Bakas savo ruožtu negailėjo kritikos A. Kubiliui ir visiems valdantiesiems: „Premjerui per ketverius metus viešasis saugumas neatrodė prioritetinė sritis. Tenka tik apgailestauti dėl to. Akivaizdu, kad situacija nesikeis ir toliau, nors dabar žadamas atitinkamas dėmesys spręsti policijos sistemos problemas.“

Anot jo, pikčiausia, kad Seime esantys asmenys nesijaučia atsakingi už tai, kad nesugebėjo priimti sprendimų, kurie būtų padėję pagerinti policijos situaciją. „Finansavimas, be abejo, yra svarbiausias klausimas, bet buvo ir tokių sprendimų, kuriems visiškai nereikėjo pinigų. Reikėjo tik politinės valios ir sprendimų. Bet to nebuvo“, – apgailestavo V. Bakas.

Prezidentė palinkėjo stiprybės

Su Angelų sargų diena pareigūnus šiandien pasveikino prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nuoširdžiai sveikinu jus profesinės šventės proga! Linkiu, kad tai būtų ir asmeninė šventė, sutinkama didžiuojantis savo pasirinkimu. Didžiuojantis savo ir kolegų pergalėmis, didelėmis ir mažomis, žinomomis visuomenei ar vien nebyliai apsaugančiomis mus visus.“

Prezidentė palinkėjo atkaklumo atliekant kilnią misiją, siekiant būti dorais savo srities profesionalais. „Tegul būna tvirtas jūsų apsisprendimas – ginti, saugoti ir padėti. Galiausiai linkiu stiprybės jūsų šeimoms, kurios šiuo nelengvu keliu eina kartu su jumis. Gražios šventės ir prasmingų darbų“, – rašome D. Grybauskaitės sveikinime.

REKLAMA

Požiūris – tragiškas

Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis savo sveikinimą pradėjo nuo to, kad galbūt yra tokių (pareigūnų), kurie pasakytų, kad tai eilinė darbo diena, tik skirtumas tas, kad reikia dėvėti išeiginę uniformą ir baltus marškinius.

„Galbūt yra manančių, kad yra dar viena proga pašvęsti. Kiti gal pasakytų, kad nėra ko švęsti, nes maži atlyginimai, didelis darbo krūvis, darbas neįvertinamas. Tačiau manau, kad dauguma mūsų atsakytų kitaip... Dauguma pasakytų, kad aš didžiuojuosi, jog esu policininkas, nes sąmoningai pasirinkau šią kilnią profesiją. Kad atėjau į tarnybą ne dėl to, jog neradau jokio kito darbo, o tvirtai apsisprendžiau ir pasiryžau tarnauti Tėvynei ir žmonėms“, – teigė S. Skvernelis.

Anot jo, šiandien ne patys geriausi laikai policijos tarnyboje: „Tikrai pasigendame kitokio valstybės politikų požiūrio į policiją, bet dėl to negalime niekinti Lietuvos, gyventi ir dirbti visuotinio nihilizmo, valstybės institucijų, taip pat ir policijos, niekinimo, žeminimo atmosferoje. Nesuprantamas kai kurių politikų, vadinamųjų visuomenininkų ir kitų, pesimizmu, panieka persisunkusių asmenų noras skiepyti nevisavertiškumo, nesugebėjimo gyventi nepriklausomoje savarankiškoje valstybėje, kompleksus. Skiepijama mums, kad esame nevykėliai, kad „kažkas“ iš mūsų pagrobė valstybę, kuriamos įvairios sąmokslo teorijos. Dar pridėkime vis pasigirstantį „chorą“, kad anksčiau gyventi buvo geriau ir galime pradėti abejoti, kad gal mes nesame verti turėti savos valstybės? Kodėl mes žeminame, niekiname savo Tėvyne, taip niekindami ir žemindami patys save?“

alma
2012-10-02 11:17:02
Klausimas 240 Garliavos ,,šturmo" policininkams.
Kur nukišote Garliavos mergaitę" ?
Mano nuomone jūs (240 )pasižymėjote Garliavoje, parodėte savo veidą ir nusmukote iki dugno, mes prie tokios policijos nesijaučiame saugūs....
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Lukas 2012-10-08 19:36:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija.Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Dar tik bandysiu ir labai tikiuos,kad pasiseks.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.

1. LT667300010118401530 DOMAS ADIKEVIČIUS

2. LT157300010120534217 KOSTAS LADAVIČIUS

3. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS

4. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS

5. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS

6. LT137300010125566031  LUKAS VERTELIS

Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.

O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!    ATSAKYTI
janina 2012-10-02 22:50:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
NE SAUGOTOJAI,O BANDITAI,KURIEMS VAIKAS ZMOGUS YRA NIEKAS,DAUZE ZMONES KAIP GYVULIAI GARLIAVOJE,DAUZE VISKA TAMPE SENELIUS,LAUZE RANKAS MOTERIMS.TA RYTA VERKE ZMONES ,VERKE DANGUS IR MAZA MERGYTE,UZ KURIOS ASARAS VISI TIE 240 ,SU VAICEKAUSKIENEM ,CERNIAUSKAIS IR VISAIS KITAIS VELNIAIS SULAUKS ATPILDO.DIEVAS YRA IR TO JIS TIKRAI NEATLEIS.   ATSAKYTI
vytautas 2012-10-02 17:57:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vaikiškos pasakos ir pažadai nupirkti saldainį........Iš kokių lėšų???   ATSAKYTI
pensininkas 2012-10-02 15:54:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš irgi sveikinu policininkus su švente ir linkiu, kad jie patys nepažeidinėtų įstatymų tada turėtų didesnį palaikymą iš mūsų eilinių piliečių   ATSAKYTI
nesutinku 2012-10-02 14:00:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teko kreiptis į apylinkės inspektorę dėl naktimis triukšmaujančių kaimynų, tai buvau šokiruota, kai ji atsakė, jog daugiau neskambinčiau jai. Tai mano nuomone reikia ne tik sau daugiau pinigų reikalauti, bet ir už tuos gaunamus iš mokesčių mokėtojų kišenių pinigus dirbti. Juk policininkas negauna minimumo, kai Lietuvoje tokį atlygį gauna apie 25% dirbančiųjų. Veltėdžiams gali kelti atlyginimą kiek nori, o jie vis rėks, kad maža.   ATSAKYTI
ss 2012-10-02 13:21:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
ei jūs komentatoriai patvorių ubagai,truputi atsisėskit ant žemės ir pagalvokit prieš dėstant savo mintis. Man gėda dėl jūsų (beje iš didžiosios raidės jūs rašyti net nesinori).   ATSAKYTI
rrr 2012-10-02 15:23:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pas tave gaisena dar yra geda?paciam nejuokinga?  
1daru 2012-10-02 12:36:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Deje policija tai Lietuvos banditu-mafijozu ir pedofilu-iskripeliu gynejai ir sergetojai. Lietuvos policijos zalioji uniforma tai gedos uniforma ir ja reikia butinai pakeisti.    ATSAKYTI
noreciau 2012-10-02 12:35:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
susipazinti su ta mergina nuotraukoje. Deja, tai viskas, ka siuometu galiu gero iziureti musu policijoje.   ATSAKYTI
be skrupulu 2012-10-02 12:21:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Skverneli, tu trenktas... koks sveiko proto zmogus samoningai apsispres kitus zmones dubasinti... issiplauk galva, mentas tu apsishikes, ir pasiziurek kaip tu atrodai, vyrams gedos nedaryk   ATSAKYTI
Aida 2012-10-02 11:27:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Beje, ar Vaicekauskienė klusniuosius angelus pasveikino? Ar kokią gėlę atnešė?   ATSAKYTI
Aida 2012-10-02 11:19:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ar begali kas daugiau paniekinti Tėvynę ir taikius jos žmones, kaip jūs, Garliavos šturmo planuotojai, organizatoriai ir atlikėjai??   ATSAKYTI
alma 2012-10-02 11:17:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Klausimas 240 Garliavos ,,šturmo" policininkams.
Kur nukišote Garliavos mergaitę" ?
Mano nuomone jūs (240 )pasižymėjote Garliavoje, parodėte savo veidą ir nusmukote iki dugno, mes prie tokios policijos nesijaučiame saugūs....   ATSAKYTI
angelas 2012-10-02 10:57:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
apsisikit kniupsci   ATSAKYTI

Top Video

Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Vairuotojo elgesys pareigūnus išvertė iš koto: mašina nevažiavo, o vyras „vairavo“
DABAR RODOMA
Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pamačius, kaip bandoma išvažiuoti iš automobilių aikštelės aplinkiniai susiėmė už galvų
DABAR RODOMA
Košmaras autobuse: nufilmuota, kas dėjosi viduje per siaubingą avariją
DABAR RODOMA
Internautai negali patikėti savo akimis: neatskiria, kuri yra dukra, o kuri – mama
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Skambinas įvardijo skyrybų su Krysko priežastį: galutinis taškas padėtas tik dabar
DABAR RODOMA
Gero vakaro šou. „TV Pagalbos“ žvaigždė Navickas prisiminė, kaip saugojo Landsbergį: pas jį prie durų miegodavom
DABAR RODOMA
Lietuvis įsiuto: bejėgio vilkiko vairuotojo nelaimė policijai sukėlė juoką
DABAR RODOMA
Gerbėjai dalijasi įrašu ir sako, kad princas Harry – svajonių vyras
REKLAMA
Leonidas Brežnevas (wikipedia.org nuotr._
Medžiojantys ir svarbiausius reikalus aptariantys vyrai, vaizdas toks pat senas, kaip pati medžioklė. Visgi Lietuvoje vos prabilus apie medžioklę prisimenama ne šlovinga ...
Viešasis transportas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Iš ministerijų – siūlymai apie transporto lengvatas. Švietimo ir mokslo ministras tikina, kad pigesni priemiestiniai autobusų bilietai moksleiviams atvertų didesnes tobulėjimo ...
Atvira poros išpažintis: dėl prarastų keturių vaikų kaltina vienas kitą
„TV Pagalbos“ studijoje – skausmingas ir susimąstyti verčiantis pokalbis su šeima, kuri neteko net keturių savo vaikų. Raseinių rajone, Dievogalos kaime gyvenantys Darijus ir ...
Nutikimas Vilnius-Lvovas lėktuve: įžūlų vyrą iš lėktuvo išlaipino policija (nuotr. facebook.com)
„Wizz Air“ oro linijų keliaiviai ir įgula, skridę maršrutu Lvovas-Vilnius, pateko į ne itin malonią situaciją, kai vienas keleivis pasipiktino tuo, jog skrydžio palydovės ...
Paskaitoje (Fotobankas)
Aukštasis mokslas Lietuvoje vėl brangs. Nuo rugsėjo kai kurių specialybių studentai, jei nepaklius į valstybės finansuojamas vietas, už studijas per metus turės pakloti ir ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų