Rimantas Vaitkus. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Rimantas Vaitkus. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

"Leo LT" valdybos pirmininkas Rimantas Vaitkus neneigia, kad privatus investuotojas - "NDX energija" - rengiasi parduoti dalį savo akcijų trečiajam asmeniui.

"Esu šimtu procentų įsitikinęs, kad šios kalbos (dėl dalies "NDX energijos" akcijų bendrovėje "Leo LT" pardavimo - red.) yra pagrįstos. Viena, ką galiu pasakyti, - tai yra tik akcininkų reikalas", - Baltijos televizijos ir "Lietuvos žinių" laidoje "Svarbus pokalbis" sakė "Leo LT" valdybos pirmininkas, vyriausiasis vykdomasis pareigūnas R.Vaitkus.

Variantų - daug.

- Išrinktoji prezidentė Dalia Grybauskaitė jau pareiškė, kad elektros jungčių su Švedija projektą turi vykdyti valstybės įmonė. Naujos atominės elektrinės projektui įgyvendinti ieškoma nepriklausomų konsultantų. Ar tokiu atveju "Leo LT" tolesnis gyvavimas yra tikslingas?

- Visų strateginių projektų, taip pat ir jungties su Švedija, parengiamuosius darbus iki šiol vykdė antrinė "Leo LT" įmonė "Interlink". Praėjusios savaitės pabaigoje gavome nurodymą iš energetikos ministro Arvydo Sekmoko, kad jungčių sutartį toliau derėtų vykdyti "Lietuvos energijai". Sakyčiau, gana netikėtas buvo ir išrinktosios prezidentės pasakymas.

REKLAMA

Šiandien iš tikrųjų nežinau, kas šitą projektą pasirašys, kuri valstybės įmonė, jeigu ją tokią dar turime.

- Premjeras Andrius Kubilius ir energetikos ministras A.Sekmokas svarsto, kad "Leo LT" gali būti nacionalizuota. Teigiama, kad privatus investuotojas - "NDX energija" - taip pat ieško sau palankių galimybių ir planuoja dalį savo akcijų perleisti tretiesiems asmenims.

- Tiesą sakant, esu šimtu procentų įsitikinęs, kad šios kalbos pagrįstos. Viena, ką galiu pasakyti, - tai yra tik akcininkų reikalas. Nei bendrovės valdyba, kuriai vadovauju, nei aš pats neturime instrumentų ar galimybių daryti įtaką tiems sprendimams. Tai yra akcininkų reikalas, ir tikiuosi, kad jie tikrai atras naudingiausią abiem pusėms būdą išspręsti šiuos klausimus, jeigu jie yra iškilę.

- Vadinasi, "NDX energija", nusprendusi parduoti dalį savo akcijų, gali atvesti dar vieną investuotoją?

- Nėra taip paprasta. Yra numatyti terminai, kiek laiko jie turi išlaikyti akcijas. Manau, viskas bus atlikta taip, kaip numatyta steigimo sutartyje ir akcininkų tarpusavio susitarimuose. Tai įprasta praktika: akcijų persidalijimas ar perpirkimas, trečio ar ketvirto akcininko pritraukimas - variantų gali būti labai daug.

Nematomi darbai

- Premjeras A.Kubilius, kalbėdamas apie "Leo LT" ateitį, piktinosi, kad įmonė nesukūrė jokios pridėtinės vertės.

- Jei kalbėtume plačiąja prasme, manyčiau, kad visiškai nematyti "Leo LT" kuriamos pridėtinės vertės būtų šiek tiek neteisinga. Darbų tikrai nemažai padaryta. Vienas dalykas - sąnaudų taupymas ir efektyvumo didinimas. Kitas dalykas - visi strateginiai projektai taip pat buvo vykdomi kartu su "Leo LT" žmonėmis: turiu omenyje jungčių projektus, taip pat Visagino atominės elektrinės parengiamuosius darbus.

REKLAMA

Tikrai nemažai darbų padaryta - praktinių darbų, kurių nematyti, bet kuriuos reikia padaryti, jeigu norime tą grandiozinį projektą, manyčiau, Lietuvos amžiaus projektą, įgyvendinti. Darbų sąrašas labai ilgas.

- Ne paslaptis, kad darbai pajudėjo vos prieš kelis mėnesius. Iš ko visus metus gyveno "Leo LT"?

- Bendrovė gyvena iš investicinių pajamų, gaunamų iš "VST" įneštų dividendų. Už tai, kad finansinė veikla būtų efektyvi, atsakinga iždo grupė - vienas žmogus, kuris labai atidžiai prižiūri, kaip lėšos investuojamos ir kokią gauname grąžą. Praėjusiais metais "Leo LT" iš investicinių lėšų net sutaupė.

- Vadinasi, pelną "Leo LT" gauna?

- Kadangi mes neparduodame elektros energijos, netiesiame jungčių, bet koordinuojame darbus, tai mūsų veikla vykdoma iš finansinių lėšų, uždirbamų visų grupės įmonių.

Kaina - nežinoma

- Žadėjote, kad elektros kainos Lietuvoje nuo liepos 1-osios mažės 4 centais. Tačiau paaiškėjo, kad gyventojams elektros kaina mažėja tik 2 centais.

- Aš pats nežadėjau, kalbėjau apskritai apie bendrą tarifą. Jau tuo metu sakiau, kad viena "Leo LT" 4 centais kainos sumažinti negali, nes įmonei ekonomiškai tai būtų pernelyg sunku.

- Energetikos ministras A.Sekmokas tuo metu pasiūlė, kad ieškant rezervų galima būtų sumažinti "Leo LT" darbuotojų skaičių ir gaunamus atlyginimus.

- Net visus žmones atleidus - turiu omenyje visus 6 tūkst. grupės įmonių darbuotojų - būtų galima sutaupyti apie 3 centus nuo kainos per metus. Tik gaila, kad tada nebūtų kam elektros tiekti.

REKLAMA

Atlyginimų dalis elektros tarife nėra tokia didelė, kaip gali atrodyti. Nemanau, kad kirsti atlyginimus ir manyti, kad tai gali padėti sumažinti tarifą, yra logiškas sprendimas. Žmonių, dirbančių grupės įmonėse, algos yra šiek tiek didesnės už Lietuvos atlyginimo vidurkį.

- Ar pažadas mažinti elektros kainą nėra apgavystė, nes net "Leo LT" prezidentas Virgilijus Poderys neslepia, kad uždarius Ignalinos atominę elektrinę (IAE) kaina gali kilti daugiau kaip 10 centų?

- Koks bus galutinis tarifas gyventojams ar kitiems vartotojams, tikrai nesiimčiau sakyti. Atsižvelgiant į ekonominę situaciją ir apskritai energijos vartojimo mažėjimą, yra tikimybė, kad mes galėsime importuoti energiją iš aplinkinių valstybių ne itin didelėmis kainomis. Importuodami didesniais kiekiais, galėsime nepirkti energijos vien tik iš Lietuvos elektrinės, kuri yra mūsų pagrindinis gamintojas, tačiau jos dabartinė kaina yra gana didelė.

- Energetikos ministras A.Sekmokas ne kartą primygtinai tvirtino, kad Lietuva turėtų didelę energijos dalį pirkti būtent iš Lietuvos elektrinės.

- Apie tai kalbama. Be abejonės, turime šią elektrinę maksimaliai panaudoti. Tačiau, bandydami kitais metais atverti rinką, kad vartotojai galėtų pasirinkti elektros gamintoją, turėsime galimybę, ypač didieji vartotojai, kainas rinktis. Be abejo, gyventojai bus reguliuojamos kainos zonoje, kainos tarifą jiems nustatys Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija.

Importuoti - pigiau

- Valdžia ramina, kad uždarius IAE Lietuva pirks elektrą iš Estijos, Suomijos, Ukrainos. Ar dėl to jau sutarta?

REKLAMA

- Dabar tariamasi. Tikslias kvotas nustatys Energetikos ministerija. Ji atrinks vietos gamintojus, iš kurių skirstomieji tinklai privalomai pirks tam tikrą kiekį energijos, tada bus galutinai derinamos sutartys su užsienio tiekėjais. Estiška, gal suomiška, ukrainietiška, rusiška elektra ir jos kvotos turi būti suderėtos antrojo šių metų pusmečio pradžioje.

- Ar tiek laukdama Lietuva kitų metų pradžioje neliks be elektros?

- Mūsų bendrovė yra visiškai pasirengusi, bet turime žinoti, kokiems kiekiams galime sudaryti sutartis. Jas pasirašius, sutartą kiekį privalu išpirkti, kitaip taikomos griežtos sankcijos. Tuo užsiima "Lietuvos energija".

Kadangi ekonomikos nuosmukis ne tik mūsų, bet ir kaimynų kraštuose tik didėja, atsiranda vis daugiau laisvos energijos. Tikiu, kad energijos kaina gali būti koreguojama ir liepą, ir rugpjūtį. Gal net iki gruodžio reikėtų tam tikrą kiekį pasilikti, sudarant sutartis kitų metų antrajai pusei, kad pasiektume patį geriausią rezultatą.- Ar Lietuva galės nusipirkti pigesnės energijos, nei pasigamina pati?

- Tikrai galiu šitą teigti. Elektrėnuose gaminama energija šiuo metu yra brangesnė už tą, kuri siūloma rinkoje.

- Energetikos ministerija leidžia suprasti, kad Rusija, didžiausia tiekėja, traktuojama tik kaip atsarginis variantas, jei reikiamo kiekio negautume iš Suomijos ar Estijos. Ar tai neturės įtakos elektros kainai?

- Laisviesiems vartotojams kainą lems tik rinka. Kaina bus tas karalius, kuris nustatys, koks kiekis iš kurios šalies bus nupirktas.

REKLAMA

Partneriai stebi

- Planuodama situaciją po IAE uždarymo, Lietuva iki šiol neapsisprendžia, kokios galios atominę ketina statyti. Kada tai paaiškės?

- Kol kas tai iš tiesų nėra padaryta. Tai yra vienas uždavinių konsultantų bendrovei, kuri turėtų būti atrinkta turbūt ateinančią savaitę.

- Iki šiol viešai teigta, kad Lietuva turi strateginius partnerius - Lenkiją, Latviją ir Estiją, su kuriais ir bus tariamasi, kokią elektrinę statyti.

- Strateginiai partneriai kaip buvo, taip ir liko. Gretimos šalys stebi procesą. Mes šiek tiek pakeitėme savo veiklos aptarimo eigą.- Kaimynų šalys stebi procesą ar jame dalyvauja?

- Jos pradės dalyvauti, kai bus atrinkta konsultantų bendrovė. Tuomet, netrukus, mes pradėsime kalbą su kaimynais apie jų galimybes dalyvauti projektuose.

- Energetikai kalba apie tai, kad Lietuva galėtų nestatyti atominės elektrinės, bet leisti savo teritorijoje tokį projektą plėtoti, tarkime, Vokietijai.

- Šitas variantas nėra šiuo metu svarstomas. Toks modelis yra taikomas: sakykime, Jungtinė Karalystė pardavė savo aikšteles, kurios tinka atominei elektrinei statyti.

Jeigu klaustumėte mano asmeninės nuomonės, esu įsitikinęs, kad tikrai esame pajėgūs patys būti naujos atominės elektrinės operatoriais.

- Tačiau "Leo LT", kuri turėjo vykdyti atominės elektrinės statybą, netrukus gali nelikti. Ar Lietuva be šios bendrovės galės tęsti projektą?

- Daug priklausys nuo to, kaip toliau bus vykdomi darbai. Kol kas neturime kito legalaus būdo statyti atominę elektrinę, kaip tik per "Leo LT".

REKLAMA

Jei bendrovė bus pakeista, performuota ar panašiai, manau, kad Vyriausybė - ar valstybė - suras formą, kaip šitą projektą toliau plėtoti. Elektrinės statybos tikrai turime neatsisakyti, nes praėjusią savaitę lankydamasis Europos branduolinės energetikos forume, savo dideliam džiaugsmui, mačiau: visa Europa linksta prie branduolinės energetikos. 2020 metais elektros energijos tikrai reikės. Net ir mažame mūsų krašte.

Elektros kaina bus tas karalius, kuris nustatys, koks energijos kiekis iš kurios šalies bus nupirktas.

Jurga TVASKIENĖ

Mielas Rimantai Vaitkau,
2009-06-03 08:04:36
Mielas Rimantai Vaitkau nereikia apsimesti kvaileliu, ne vakar gime !

Pirmas klausimas ateinancia savaite is Grybauskaites bus toks:
Kodel visa dokumentacija del jungties su Svedija dar neperduoti valstybinei imonei kaip buvo suderinta ?

Jeigu vis dar yra noras dar pasedeti supuvusioje gerai apmokomoje LEO kedeje tai taip tiesiai sviesiai ir sakykite kad "saugau silta savo vietele".

VĮ Energetikos agentūros steigėjas yra Lietuvos Respublikos ūkio ministerija.
Valstybės įmonė Energetikos agentūra buvo įsteigta 1993 m.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
2009-06-24 21:54:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
malaci...   ATSAKYTI
Demonas 2009-06-03 21:11:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš myliu pypkorius, bet už juos nebalsuosiu.   ATSAKYTI
Atranka 2009-06-03 21:09:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Baigia suėsti    ATSAKYTI
...nuo pasones... 2009-06-03 20:20:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
taigi pinigai jau isvogti?KAS DAR?   ATSAKYTI
zIUZIU 2009-06-03 20:15:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KUO skuBIAUSIAI ISKASTRUOT vAITKU SU LEOLT.
   ATSAKYTI
zIUZIU 2009-06-03 20:15:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KUO skuBIAUSIAI ISKASTRUOT vAITKU SU LEOLT.
   ATSAKYTI
zIUZIU 2009-06-03 20:15:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KUO skuBIAUSIAI ISKASTRUOT vAITKU SU LEOLT.
   ATSAKYTI
zIUZIU 2009-06-03 20:15:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KUO skuBIAUSIAI ISKASTRUOT vAITKU SU LEOLT.
   ATSAKYTI
2009-06-03 17:53:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
su kiekviena minute kapsi šimtai tūkstančių ir milijonai į maximinių kišenes per užgrobtas dvi elektrines už du litus.Kirkiliniai trina rankas-kad ir turme sėdės vis tiek milijonai kapsės.   ATSAKYTI
sausio tryliktos radijožvalgas 2009-06-03 16:30:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Užtenka sukčiams terorizuoti Valstybę.Valstybė save gindama turi teisę ir karą paskelbti,ką ir linkiu išrinktai
Prezidentei padaryti.IR VISUS SUĮŽULĖJUSIUS TERORISTUS TEISTI PAGAL KARO LAUKO TEISMĄ!!!
Sustatyti prie sienos dešimtuką ir įžūliausius snukius babach,babach...Kuris dar Valstybę terorizuoti norės???   ATSAKYTI
2009-06-03 16:18:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Leo LT SUKONTRUOTAS SOCDEMAMS IR MAXIMINIAMS IŠPLAUTI ENERGETIKOS PINIGUS-MILIJARDUS LITŲ IŠ VALSTYBĖS Į PRIVAČIAS AFERISTŲ KIŠENES.TEISININKAS ČILINSKAS TEISUS.AČIU JAM UŽ TIESĄ IR KOVĄ UŽ TAUTĄ IR LIETUVOS VALSTYBĘ.BANDITUS VYKDŽIUSIUS AFERĄ Į KALĖJIMĄ.   ATSAKYTI
az 2009-06-03 15:54:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Darbas namuose-man pavyko, pabandykite ir jus!!!
Dalyvaujant įvairiuose forumuose, aš randu šita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litu per keletą savaičių įdedant tik 6 Litus. Nesamone, pagalvojau, tai turėtu būti eilinis Būdas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siūloma.
toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2 Litus į banko sąskaita, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti pirma sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri į paskutine šešta eilute, ir talpinate šita straipsni kaip minimume 200 forumuose ir skelbimuose.
jokiu apgauliu. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 Litu ir nusprendžiau pabandyti.
ir atspėkit kas???
po keliu dienų man į sąskaita pradėjo kauptis pinigai… Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaičių susikaupė apie 2000 Litu, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 Litu. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 Litu ir neskaitant smulkiu išlaidu. Po pusantro mėnesio turėtu būti apie 16000 Litu. Ir šita suma po truputi toliau dides. O prasidėjo tik nuo 12lt.

noriu su Jumis pasidalinti kaip tai veikia, nes tai naudinga ir Jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite Vilčiu gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigu, negu tikitės, per daug nesistengdami.
pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartu!!! Išsaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers Jusi laukti. Sutikite - tai paprasta!!! Tai absoliučiai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12 Litu ir pora valandų internete. Svarbu: Tai ne apgavyste, tai visiškai legalu ir jus nekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000 Litu ir dar daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyviu sąžiningumo.

yra trys paprasti Žingsniai:

1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaita bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia į žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 Litus. Po to perveskite po 2 Litus ir į sekančias banko sąskaitas. Visa tai įvykdžius, Jus padarote paslauga, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. Jus taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.

1. LT79 7044 0001 6264 6824
2. LT13 7044 0002 2361 5325
3. LT18 7300 0100 7249 2876
4. LT61 7300 0100 9179 1707
5. LT87 7300 0100 1261 4795
6. LT68 7300 0100 0124 1111

dabar išbraukite iš sąrašo Nr. 1 sąskaitos numeri, perneškite visas sąskaitas vienu eiles numeriu į viršų, o į atlaisvinta Nr. 6 eilute įrašykite savo banko sąskaitos numeri. 3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindine idėja, išplatinkite šita straipsni kaip mažiausiai 200-tuose forumu ir naujienų juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų. Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyviu sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viska atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 Litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus. Tai kainuoja tik 12 Litu ir kelias valandas nesunkaus darbo internete! Užsiimkite tuo dabar, neatidėkite rytdienai! O dabar aš papasakosiu, kodėl jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika: Sakysim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 Litu būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones - tai jau 500 Litu į sąskaita. Toliau šie 25 žmones daro po 200 patalpinimu su jūsų sąskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje ir atsako t.t.
   ATSAKYTI
2009-06-03 15:39:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aferistai ilgai maudys lietuvius ir Lietuvos valstybę su Leo lt uždarymu?   ATSAKYTI
oh i ah 2009-06-03 15:05:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siaip ,tai aferistus sodins ar jie nepakaltinami?   ATSAKYTI
,.,., 2009-06-03 14:17:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o atsakymas grybei bus atlenktas vidurinis pirstas - ne prezidento reikalas   ATSAKYTI
Gediminas 2009-06-03 13:36:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prieš sekmadienio rinkimus reiktų žinoti, kviečiu visus nebalsuoti už TT partiją per EP rinkimus.
”Kaune siautėja smurtaujantis paksistas (117)
Nerijus Povilaitis
2009-03-23 19:02
39 metų kaunietis Kęstutis Buračiauskas tikino praėjusį šeštadienį nukentėjęs nuo parašus rinkusio aršaus paksisto. Nepanoręs pasirašyti už partijos „Tvarka ir teisingumas“ iškeltą kandidatą į prezidentus Valentiną Mazuronį, kaunietis gavo smūgį į veidą.

Nukentėjęs vyriškis kreipėsi į policiją, tačiau pareigūnams nepavyksta surasti smurtaujančio parašų rinkėjo.

„Šeštadienį po pietų buvau savo namuose, kai išgirdau kelis kartus įnirtingai skambinant į buto duris. Pažiūrėjau per akutę, laiptinėje stovėjo neaukštas, 45–50 metų amžiaus, maždaug 168 cm ūgio, juodais drabužiais vilkėjęs vyras su kepure. Jis tuo metu skambino į mano kaimynės buto duris“, - lrytas.lt pasakojo K.Buračiauskas.

Išėjęs į laiptinę pasiteirauti, ko nori atvykėlis, šis pareiškė renkantis parašus už kandidatus į Lietuvos respublikos prezidentus.

„Jis padavė lapą, grafoje parašiau „Kęstutis Buračiauskas“. Tuomet vyras susinervino, sako, - pirma reikia pavardę, o paskui vardą rašyti. Man kilo abejonės, lapą atverčiau, - viršuje skaitau, kad parašai skirti V.Mazuroniui“, - pasakojo kaunietis.

Nepanoręs pasirašyti už partijos „Tvarka ir teisingumas“ iškeltą kandidatą, kaunietis parašų rinkėjui atidavė rašiklį.

„Jam taip ir pasakiau, kad už V.Mazuronį parašo nedėsiu. Tada jis atšovė: „Bl* pras“, rankoje laikydamas rašiklį smogė man kumščiu į veidą“, - sakė K.Buračiauskas.

Kaunietis tikino, kad po smūgio į veidą jam aptemo akys, o atsimerkęs pastebėjo užsimojusį ir dar kartą smogti besiruošiantį parašų rinkėją. Suvokęs, kad gali sulaukti pasipriešinimo, aršuolis skubiai pasiėmė daiktus ir pasileido bėgti laiptais žemyn.

Sumuštas vyras vijosi skriaudiką, tačiau šis sėdo į kieme laukusį tamsiai mėlynos spalvos automobilį „Mazda 626“ ir nuvažiavo. Valstybinių automobilio numerių kaunietis teigė nespėjęs įsidėmėti.

Už V.Mazuronį pasirašyti nepanorės ir dėl to nukentėjęs kaunietis nuvyko į Kauno medicinos universiteto klinikas, vėliau su pareiškimu kreipėsi į Žaliakalnio policijos komisariatą.

„Man galvą skauda iki šiol. Šiandien gavau nedarbingumo lapelį, jis galioja iki penktadienio. Medikai skyrė trijų rūšių vaistus. Gerai, kad po sumušimo ant veido užsidėjau ledo, kitaip po akimi būtų didelė mėlynė“, - guodėsi parašų rinkėjo sumuštas vyras.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ Kauno skyriaus vadovas Algimantas Mileika lrytas.lt žurnalistui sakė šį vakarą šaukiantis susirinkimą, kurio metu ketinama išsiaiškinti incidento aplinkybes.

„Paprasčiausiai paimsime lapus su parašais ir bus aišku, kas lankėsi tame rajone. Juk ant lapo turi pasirašyti ir parašus renkantis žmogus“, - sakė A.Mileika.

Paprašius patikslinti, ar parašus už V.Mazuronį renka tik „Tvarkos ir teisingumo“ nariai, A.Mileika teigė, kad vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą pakankamai keblu.

„Skyriai gavo parašų rinkimo lapus, partijos nariai buvo įpareigoti surinkti tam tikrą parašų skaičių. Tačiau ar visi žmonės tai darė patys, ar dėl užimtumo ką nors pasamdė, dabar sunku atsakyti“, - sakė A.Mileika.” lrytas.lt

   ATSAKYTI
2009-06-03 12:40:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gana mulkinti žmones.Jau ir pasaulis juokiasi su užpakaliu ir iš Lietuvos ir iš Leo LT.   ATSAKYTI
2009-06-03 12:38:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
BANDITAI REZGA TINKLUS TOLIAU.   ATSAKYTI
Guest 2009-06-03 12:24:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kovos http://tiontelmioler-bl.mybrute.com   ATSAKYTI
Robis 2009-06-03 09:23:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
El.energijos atpiginimas 4 ct/kWh, žinant, kad kitais metais reikės branginti 1015 ct/kWh - populistinis valdžios žingsnis. Nors trumpam būsime geri. O kad didžioji dalis bus tiekiama iš Rusijos - tai visiškai akivaizdu. Perdavimo linijos neleis patiekti planuojamo kiekio iš Estijos ar Suomijos, nekalbant jau iš Ukrainos.   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Teisme – pirmasis skundas dėl karantino draudimų: kreipėsi odontologijos ir grožio įmonė (nuotr. stop kadras)
Į teismą atkeliavo pirmasis verslininkų skundas dėl karantino draudimų. Panevėžyje veikianti odontologijos ir grožio paslaugas teikianti įmonė valstybę skundžia dėl ...
Socialdemokratai pristatė kandidatus vienmandatėse apygardose Vilniaus mieste (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Socialdemokratai pristatė savo kandidatus vienmandatėse apygardose Vilniaus mieste. Iš ilgamečių socialdemokratų, žinomų visuomenės veikėjų ir politikos naujokų sudarytas ...
Sergamumas Covid-19 lietuviams – nė motais: skristi bijo, bet gaili atostogų (nuotr. stop kadras)
Saulėtų atostogų ir šiltos jūros išsiilgę tautiečiai moja ranka į koronavirusą ir skrenda pailsėti į šiltuosius kraštus. Tuo tarpu Sveikatos apsaugos ministerija skelbia apie ...
Verygos medalius gavę medikai apie karantino pradžią: slėgė baimė ir stresas (nuotr. stop kadras)
Vietoj piniginių priedų prie atlyginimų medikų rankose – sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos kurti medaliai. Sveikatos apsaugos ministras ...
Parasparnis (nuotr. stop kadras)
Kuršių nerijoje nukrito ir stuburą susilaužė bemotoriu parasparniu sklandęs vyriškis iš Rokiškio. Tačiau net taip sužeistas pats sugebėjo išsikviesti pagalbą – ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų