Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Bumerango niekas neatsauke....brudai malonuma jaucia,slikstynes,truksta zodziu
Kažkas žiauraus. Kur ritasi šis pasaulis. KARMA IS BITCH!!!
Ir kaip tokius urodus dar motule zemele nesioja...
Tikiuosi kad dves sie slyktukai pacia baisiausia mirtimi, neverti jie situ didingu gyvunu, parazitai
qrwos, išgamos, su kokiu malonumu išspardyčiau jūsų šlykščius išpampusius pragertus snukius. suprantu - gintis, suprantu - maistui, bet dėl malonumo... ir dar žirafą... dekit pragare, š.ū.d.ų maišai.
žoleėdžių tai gaila kad nušovė bet plėšrūnų ne.
Nuo kada kaidaise buvusi sovietų sąjungos šalis tapo tokia leftistinė? O ne, žmonės sumedžiojo keletą gyvūnų, sportinio medžiojimo būdu! Kokie žvėrys! Yra visokiausių pomėgių, kam žmonės prijaučia, tas tą ir daro. Jei jum patinka valgyt lapus ir putotis ties kiekvienu sumedžiotu gyvūnu, nereiškia, kad kiti žmonės irgi privalo galvoti taip, kaip jūs.
juos pacius reikia medzioti,ispampe ,persiede o dar didziuojasi nuzude tiek nekaltu gyvunu,dievas yra,degsit pragare kartu su savo palikuoniais
nebadauja. Žudė savo malonumui. Iškrypėliai. Nebuvo jokio reikalo žudyti žvėris. Pateisinu alkaną medžiotoją, bet visko pertekusį riebiu snukiu niekinu.
Gėda skaityti. Nejaugi nepakanka Safario be žudynių. nužudyti žirafą - baisu į tokią nuotrauką žiūrėti. Afrikos negalima nemylėti. Didžiuotis tikrai nėra kuo - geriau būtų paaukoję vaikams.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų