Į Lietuvą atkeliauja bobų vasaros orai

Lietuvoje penktadienį orai buvo daug kur vėjuoti, bet saulėti. Artimiausią naktį kai kur gali pasitaikyti nestorų debesų, bet iš tiesų vyraus giedras dangus. Lietaus iš tų menkų debesų likučių tikrai nebus, rūko irgi nepamatysime. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, dažniausiai nestiprus.

Šeštadienio rytas bus ramus, gražus ir saulėtas, panašiai kaip naktį. Dieną kai kada gali praplaukti aukšti, ploni debesys, iš kurių nelyja, bet iš tiesų vyraus giedras dangus, diena bus saulėta. Be to, dar ir vėjas nusilps.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasara Palangoje

Kitaip tariant, šeštadienio orai bus puikūs. Ir naktį, ir dieną vyraus giedras dangus, todėl naktis bus žvaigždėta, o diena – saulėta. Kai kada kai kur pasitaikantys aukšti ploni debesys lietaus lašo neišspaus. Vėjas vakarų krypčių, naktį dar juntamas, dieną visai nusilps. Žemiausia temperatūra naktį bus 6–8, prie jūros iki 10–12 laipsnių, dieną kils iki 18–20 laipsnių šilumos.

Sekmadienį bei pirmadienį irgi numatomi menkai debesuoti orai, lietaus nebus, bet naktimis kai kur gali suboluoti rūkas. Sekmadienio naktį atvės iki 4–6 laipsnių, šalies rytuose gali būti net šalnų, bet pajūryje vis tiek bus apie 10–12 laipsnių, nes Baltija dar šilta. Dieną šils iki 16–18 laipsnių. Pirmadienį orai bus šiltesni – naktį šalnų jau nebus, oras atvės iki 10–12, prie jūros bus apie 15 laipsnių, dieną šils iki 19–21 laipsnio, tik prie jūros bus ne taip šilta.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasara sostinėje

Žvelgiant dar toliau į priekį, galima pasakyti, kad kitą savaitę pietinių krypčių vėjas į mūsų šalį plukdys maloniai šiltus orus, dienos bus saulėtos, lietaus nebus. Kitaip tariant, tai bus gražūs bobų vasaros orai. 

REKLAMA

Tuo metu didelė nuo Britanijos iki Juodosios jūros nutįsusi aukšto slėgio sritis perskyrė ciklonus – vienas dabar gaivins pievas Prancūzijoje ir Ispanijoje, kitas suksis ties europine Rusijos dalimi. Tarp jų – didžiulis menkai debesuotų, sausų orų plotas. Ši sritis lems orus ir Lietuvoje, todėl čia savaitgalį taip pat bus saulėta.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laisvalaikis ir pramogos lauke

Pasidairykime po Europos miestus. Romoje rytoj saulė ir 31 laipsnis karščio, Barselonoje palis ir šils iki 25. Paryžiuje rytoj 30 laipsnių karščio, Londone 22 šilumos. Berlyne gražūs orai ir 21, Varšuvoje 18 laipsnių šilumos. Į rytus nuo Baltijos bus  giedras dangus, diena saulėta, orai lėtai šils.


Rašyti komentarą...
J
Juozas
2020-09-18 20:25:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bobų vasara ateina savaitę prieš Mykolines ir tęsiasi dar savaitę po Mykolinių.Paklausykite gerb.dakt.Galvonaitės.
Atsakyti
0

G
Gita
2020-09-18 17:41:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bobų vasara ateina po šalnų
Atsakyti
-1

R
Rimas
2020-09-19 10:31:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bobu vasara buna spalio menesi ir nemalkit sudo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų