Orai bus rudeniški: grįžta lietūs

Dabar visas žemynas bus padalytas į dvi nevienodas dalis – šiaurinėje jo pusėje ir apie Juodąją jūrą orus lems debesuoti ciklonai, jų apimtuose plotuose ir lietaus bus nemažai, o pietuose orai bus sausi ir saulėti. Orams Lietuvoje vis didesnę įtaką darys ciklonas, todėl lietaus tikrai sulauksime.

Šiandien orai buvo permainingi – iš pradžių beveik visur saulėti, po to apsiniaukė, kai kur pradėjo lynoti. Artimiausią naktį orai taip ir liks debesuoti, pragiedrulių bus mažai. Palis tik kai kur, neilgai ir dažniausiai negausiai. Be to, paryčiais vietomis suboluos rūkas.

Šeštadienio rytas bus debesuotas, o šalies vakaruose – tiesiog apniukęs. Popiet pajūryje pradės lyti. Iki vakaro lietus pasirodys jau daug kur, vietomis gali lyti ir smarkokai, su perkūnija. Sustiprės pietinių krypčių vėjas.

„Kitaip tariant, rytoj orai bus rudeniški – naktį debesuoti su nedideliais pragiedruliais, kai kur palynos – dažniausiai ir trumpai, ir negausiai. Dieną bus debesuota, o vėliau ir tiesiog apsiniaukę, pragiedrulių tikriausiai nebus. Popiet daug kur palis, vietomis smarkokai, galbūt ir su perkūnija. Oras naktį atvės iki 12 – 14, prie jūros bus apie 15 laipsnių, dieną šils iki 21 – 23, prie jūros 18 laipsnių šilumos“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Sekmadienį vietomis palis, kai kada gana skambiai. Perkūnija irgi tikėtina. Naktį vyraus 11 – 13, prie jūros 14 laipsnių, dieną šils iki 17 – 19 laipsnių. Pirmadienį neilgai trunkantis lietus labiausiai tikėtinas vakarinėje šalies dalyje. Naktį vyraus 9 – 11, dieną 17 – 19 laipsnių šilumos.

„Ką gi, artimiausiomis dienomis tikrai neperkaisime, bet ir nesušalsime – tai tikrai gera žinia“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
d
dalia
2020-09-04 21:51:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu prie aprangos nekimbu ipatingai p atiko viena vyro kailyniai batai
Atsakyti
0

d
dalia
2020-09-04 21:51:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu prie aprangos nekimbu ipatingai p atiko viena vyro kailyniai batai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų