Sinoptikai turi gerų žinių – rugsėjo pradžios orai bus neblogi

Pirmadienį Lietuvoje orai buvo debesuoti, daug kur lijo, ypač nemažai – Žemaitijoje ir Vidurio Lietuvoje. Šį vakarą kylantis slėgis visus debesis tirpins, sklaidys, dėl to lietaus bus vis mažiau, apniukusiam danguje atsivers pragiedrėjimai. Visgi pavienių lietaus debesų gali išlikti iki pat ryto.

Dieną permainos jau nebevyks. Debesuotumas bus nevienodas – vakaruose, ypač šiaurės vakaruose, jis bus menkas, diena šviesi, o pietryčiuose dar bus debesuota. Iš pavienių debesų kur nors palis – trumpai ir nedaug.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietus sostinėje

Kitaip tariant, rytoj orai bus neblogi. Šiąnakt debesys pamažu sklaidysis, atsiras pragiedrulių, iš pavienių debesų kur nors palis. Vietomis suboluos ir rūkas. Dieną šviesūs orai bus vakaruose, šiaurės vakaruose, kitur nestigs debesų. Kai kur palis, greičiausiai trumpai ir nedaug. Paryčiais vyraus 9–11, prie jūros 12 laipsnių, dieną oras šils iki 18–19 laipsnių.

Trečiadienio naktį palis pietuose ir rytuose, dieną palis vietomis, daugiausia pietuose ir vakaruose, prie jūros. Oras naktį atvės iki 12–14 laipsnių, dieną šils iki 18–20, pietryčiuose gali ir iki 24, bet vakaruose bus apie 17–18 laipsnių šilumos. Ketvirtadienio naktį palis vietomis, dieną kai kur, bet didžiausia tikimybė, jog prie jūros vėl sulauksime lietaus. Naktis šilta, vyraus 13– 15 laipsnių, įdienojus 19–21 laipsnis šilumos.

REKLAMA

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasariškas lietus

Ką gi, artimiausiomis dienomis Lietuvoje numatomi įprastam rugsėjui būdingi orai. 

Šiaurinėje žemyno pusėje vyksta permainos. Išties nemažai lietaus mums atnešęs ciklonas dabar plaukia į šiaurės rytus, ir tuo pat metu stiprėja nuo Atlanto iki Skandinavijos nutįsusi menkai debesuota aukšto slėgio sritis. Ji stengsis nustumti lietaus debesis ir nuo Lietuvos. Iš dalies jai tai ir pavyks.

Štai Romoje vis dar saulėta, tačiau tik 25 laipsniai šilumos, Barselonoje lietus ir 24. Paryžiuje debesuota ir 20, Londone 18 laipsnių. Berlyne saulė pro debesis ir 19, Varšuvoje lietus ir 15 laipsnių šilumos. Į rytus nuo Baltijos lietaus jau nedaug, bet šilumos irgi daug nebus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų