Dėl orų – vien geros žinios: jie tik šils ir gražės

Orus Europoje dabar lemia dvi menkai debesuotos aukšto slėgio sritys – viena rytuose, kita vakaruose. Jų apimtuose plotuose orai gražūs ir šilti. Tarp jų yra įstrigę ciklono likučiai, atmosferos frontas ir lietaus debesys. Artimiausią parą jie bus ir virš Lietuvos, todėl nemažai lietaus sulauksime ir mes.

Šiandien nemažai palijo Žemaitijoje, vietomis šiaurinėje šalies dalyje. Šį vakarą ir vėliau naktį lietaus debesys plauks per vakarinę šalies pusę, ten gali ne taip jau mažai palyti. Kitur lietaus tikimybė nedidelė, bet vyraus debesuotas dangus, pragiedrulių mažai tikėtina.

Rytoj rytą vyraus debesuotas dangus, lynos kai kur Žemaitijoje. Vėliau dieną per Suvalkiją į Lietuvos padangę atplauks lietaus debesys, šalyje daug kur nemažai palis, bet šiaurėje, rytuose ir vakaruose gali ir nespėti.

„Kitaip tariant, orai bus šlapi. Naktis bus debesuota, vakarinėje šalies dalyje nemažai palis, kitur bus tiesiog debesuota. Dieną palis beveik visur, vietomis nemažai, bet rytiniame, šiauriniame ir vakariniame pakraštyje lietaus gali ir nebūti. Vakaruose atvės iki 14 – 16, rytuose 16 – 18 laipsnių, dieną vakaruose bus apie 18 – 20, rytuose iki 25 – 27 laipsnių šilumos“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas dvi paras Baltijos apylinkėse atmosferos slėgis kils, orai gerės. Trečiadienio naktį dar daug kur palis, bet dieną lietaus tikimybė jau menka. Naktį atvės iki 12 – 14, dieną šils iki 23 – 24 laipsnių. Ketvirtadienį orai bus labai ramūs, dieną saulėti, lietaus jau nebus. Paryčiais vyraus 13 – 15, dieną šils iki 25 – 27 laipsnių, tik prie pat jūros gali būti ne taip šilta.

„Ką gi, orai šils ir gražės, nėra čia ką ir bepridėti“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų