Nausėda sulaukė skundų dėl negautų kompensacijų: „Nematau jokio pagrindo abejoti tuo, ką sako ligoninės ir medikai“

Prezidentas Gitanas Nausėda sako girdintis Kauno regiono savivaldybių medikų ir ligoninių nuogąstavimą, kad gydymo įstaigos vis dar negavo kompensacijos už panaudotus vidinius resursus kovoje su Covid-19. Prezidentas sako girdėjęs sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos patikinimą, kad situacija sprendžiama.

Gitanas Nausėda (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienį susitikime su Kauno regiono savivaldybių vadovais Birštone G. Nausėda tvirtino, kad visi pokalbyje dalyvavę savivaldybių merai patikino, kad jų savivaldybių gydymo įstaigos iki šiol nėra gavusios kompensacijų už su koronavirusu susijusias išlaidas, t. y. už apsaugos priemones ir kitus pirkimus.  

„Visi savivaldybių merai, kurie šiandien dalyvavo pokalbyje, paklausti, ar ligoninėms buvo kompensuotos išlaidos, jų atsakymas buvo ne. Dar visai neseniai telefoninio pokalbio su ministru (Aurelijumi Veryga – aut. past.) metu gavau patikinimą, kad reikalai yra sprendžiami. Tad kažkurioje vietoje arba laikas mus apgaudinėja, arba kažkuri iš pusių yra ne visai teisi konstatuodama susidariusią padėtį.

Tikiuosi, kad sprendimai pajudės ir jie turi pajudėti kaip galima greičiau. Tuo klausimu esu gavęs ir Lietuvos medikų sąjūdžio kreipimąsi, šios problemos nuošalyje nepaliksime“, – žurnalistams pirmadienį kalbėjo G. Nausėda.

Prezidentas sako neabejojantis medikų ir ligoninių vadovų skundais, kad savivaldybių gydymo įstaigoms vis dar nebuvo skirtos kompensacijos.

REKLAMA

„Turėjo gauti ligoninės. Aš tiesiog dar kartą pasitikslinsiu, kokia yra situacija iš tikrųjų. Nematau jokio pagrindo abejoti tuo, ką sako ligoninės ir medikai. Pinigai dar nėra atkeliavę. Gal jie yra pakeliui, bet šiuolaikinės bankininkystės sąlygomis pinigams keliauti nereikia kelių savaičių. Reiškia, kažkurioje vietoje galbūt paskubėta pasakyti tai, ko nėra. Tai tikrai yra sutvarkomi dalykai ir mes juos sutvarkysime“, – kalbėjo G. Nausėda.

G. Nausėda pirmadienį Birštone su Kauno regiono merais ir turizmo sektoriaus atstovais aptarė laivybos Nemuno aukštupyje plėtros iššūkius ir kitus regionui rūpimus klausimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų