Buvusios teisėjos pergalė teisme: už nepagrįstą persekiojimą priteisė 50 tūkst. eurų

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas buvusiai Panevėžio teisėjai Vaivai Savickienei už nepagrįstą baudžiamąjį persekiojimą priteisė 50 tūkst. eurų, rašo portalas 15min.lt.

Teisme (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Teismas įvertino, jog buvo sugadinta V. Savickienės reputacija, pablogėjo jos sveikata, jai sutrukdyta dirbti turėtą kvalifikaciją atitinkantį darbą. Šiuo metu advokate dirbanti moteris prašė jai priteisti 150 tūkst. eurų.

Tuometinės teisėjos pradėta klausytis 2008 metais, įtariant, kad Panevėžio apygardos administracinio teismo teisėja V. Savickienė gali daryti neteisėtą poveikį savo kolegai. Įtarimams nepasitvirtinus, ją siekta nuteisti dėl piktnaudžiavimo tarnyba, nes ji gydytojos paprašė dukrai išrašyti nedarbingumo pažymėjimą, nors ši nesirgo.

Aukščiausiasis Teismas 2015 metais nusprendė, jog nusikaltimas padarytas nebuvo.


Rašyti komentarą...
P
Pilietis
2020-07-14 08:37:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisėjų klanas šventas ir nepajudinamas. Jie aukščiau Dievo. Visi mato mūsų teisėsaugos ( šventus darbelius ). Priesaiką velniui matyt, ne Lietuvos Valstybei duoda. Visi jų darbai tai ir patvirtina. Yra tokia gera patarlė. Apie žydelį arba gerai,arba nieko. Apie klano tarnus,arba gerai arba nieko. Kitaip būsi apkaltintas šmeižtu,poveikiu teisėjams. Jie gali daryt ką nori,įstatymus vartyt kaip nori(pagal pakišos dydį). O atsakomybės jokios. Gyvenk ir žvenk iš durnelių.
Atsakyti
-1

Q
Q
2020-07-14 09:16:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
O patiems teisejams del tokio sprendimo ne geda,jiem net nekilo klausimas o kokios sumos priteisiamos zmonems uz suluosintus gyvenimus be jokios kaltes.But teiseju dabartinej lietuvoj yra didziausia geda,pati nepadoriausia profesija.
Atsakyti
-1

W
WC
2020-07-14 09:48:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vel teiseju mafija.Reikia kaip Lenkijoj -visus isvaikyt,o dar geriau susodint.Butu ne teiseja,butu suda gavus.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų