Pasieniečiai išgelbėjo geležinkelio pervažoje Kybartuose užstrigusį automobilį

Pasieniečiai išgelbėjo ant bėgių Kybartuose užstrigusį automobilį ir jo vairuotoją, penktadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

VSAT nuotr.

Ketvirtadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kybartų pasienio užkardos pareigūnai tarnybiniu visureigiu „Toyota Land Cruiser“ važiavo Kybartų pakraštyje esančia gatve, per kurią eina geležinkelio linija.

Ant geležinkelio pervažos jie pamatė stovintį automobilį „VW Passat“. Kaip vėliau paaiškėjo, jį vairavusi 69-erių Vilkaviškio rajono gyventoja važiuodama per pervažą per daug suktelėjo į dešinę, automobilis slystelėjo nuo važiuojamosios betoninės dalies, todėl buvo prakirsta priekinė dešinioji padanga. Automobilio priekinė dalis nusėdo ant pervažos, o „VW Passat“ užstrigo ant betono ir bėgių.

Kybartų užkardos pasieniečiai žinojo, kad netrukus čia turi važiuoti krovininis traukinys, jie išgirdo iš netoliese esančios geležinkelio stoties ataidėjusį pranešimą, kad į Kybartus jau atvyksta krovininis sąstatas: nuo Vilkaviškio pusės judėjęs traukinys tuoj turėjo kirsti pervažą su įstrigusiu automobiliu.

VSAT pareigūnai iškart apie incidentą informavo Kybartų geležinkelio stoties budėtoją, kad šis įspėtų mašinistą, o patys ėmė nuo bėgių stumti ant pervažos pakibusį „VW Passat“. Deja, jiems to padaryti nepavyko nei rankomis, nei prikabinus trosą prie prie savo visureigio, nes „VW Passat“ buvo tvirtai įsirėmęs į betoną.

REKLAMA

Po kelių akimirkų prie pervažos atskubėjo dar vienas Kybartų pasieniečių ekipažas ir keli vietos gyventojai. Vienas pasienietis liko prie „Toyota Land Cruiser“ vairo, o likusieji VSAT pareigūnai su vietos gyventojais rankomis pakėlė „VW Passat“ priekinę dalį. Tuomet šį automobilį trosu VSAT visureigis nutraukė nuo pervažos į saugią vietą.

Paskutines šios gelbėjimo operacijos akimirkas stebėjo ir prie pervažos lėtai priartėjusio krovininio sąstato mašinistas. Jis likus kelioms minutėms kelio iki Kybartų geležinkelio stoties spėjo gauti pranešimą apie įstrigusį automobilį, todėl laiku sumažino greitį ir nenumušė „VW Passat“.


Rašyti komentarą...
G
Gg
2020-07-03 14:53:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasisekė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų