Dainius Dundulis: bado nematau, bet jei nebus baklažanų – niekas stipriai neįsižeis

Premjeras ir finansų ministras sako, kad jeigu dėl koronaviruso nekontroliuojamai pradėtų kilti kainos, valstybė gali pradėti jas reguliuoti. Pastarosiomis dienomis Lietuvoje žmonės šlavė parduotuvių lentynas. 

Tad kaip yra su maisto prekėmis – ar jų netrūksta ir ar artimiausiu metu nepritrūks? Pokalbis su prekybos tinklo „Norfa" savininku Dainiumi Dunduliu.

Kokia yra padėtis su maisto produktais? Nes ir praėjusią, ir šią savaitę žmonės šlavė lentynas. Kaip dabar yra? Ar užteks maisto?

Lietuva užaugina labai daug maisto. Ypač to, kuris yra būtinas žmogaus išgyvenimui. Maistas nėra pagaminamas, jis užauginamas. Tai reiškia, kokį mes derlių turėjome, tiek ir maisto turėsime. Todėl grūdų ar mėsos turėsime. Bado aš nematau. 

Ne viena Europos šalis užsidarė sienas keliautojams, prekių judėjimui ne. Jei, visgi, nutiktų taip, kad uždarytų ir prekių judėjimui, kokių produktų mums trūktų?

Šiandien tokia tendencija, kad jau po truputį pradeda trūkti mašinų pasikrovimui. Daug vaisių ir daržovių atvežama iš Italijos, vairuotojai iš ten pilnai krauna, bet mes jau sunkiau randame mašinas pasikrovimui. Aš manyčiau, kad vairuotojai parvyksta į savo šalis ir daugiau nebeišvažiuoja. 

REKLAMA

Ar sakote, kad artimiausioje ateityje gali trūkti vaisių ir daržovių?

Galimai gali trūkti, bet tai nereiškia, kad trūks visų vaisių ir daržovių. Pagrindinių daržovių turėsime, o jei nebus baklažanų, manau, niekas stipriai neįsižeis. 

Tai galima nuraminti žmones, kad pagrindinių maisto prekių bus?

Duodu labai daug procentų, kad bus. 

Pasigirsta svarstymų, kad reikėtų senjorams nustatyti valandas, kada tik jie galėtų ateiti apsipirkti. Kaip jūs vertinate tokią idėją ir ar žadate tai įgyvendinti? 

Pats neseniai išgirdau apie tokią idėją ir, iš tikrųjų, čia labai daug logikos. Idėja verta apmąstymų ir mes tikrai galvosime apie tokį pasiūlymą. 

Plačiau žiūrėkite TV3 žinių Dienos komentare viršuje.


Rašyti komentarą...
S
Saulius
2020-03-18 21:24:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na aš jau kuris laikas pastebiu protingus pasisakymus Dainiaus. Ne kartą esu sakęs na ką neturėsime ryžių, bet daug ką mes auginame, gaminame patys. Tik savanaudiškas pirkimas gali pakenkti mums. Būkime protingi. O tokia kaip Norfa yra labai protingai padariusi turėdama savo gamybos tiekimo linija. Tikrai sėkmės jiems, protingi visada laimi
Atsakyti
-1

I
Irena
2020-03-19 06:39:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal uztenka jau teklamotis.visos parduotuves sumazino darbo laika o Norfos darbuotojai dirba nuo 6.00 iki 22.00 ir tarp kasininku yra rizikos priklausantis 60-65 metai.o Jsm nusispjaut.svarbu biznis.
Atsakyti
0

M
Močiutė
2020-03-22 00:17:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man nereikia kruopų užsiauginau bulvių ir daug patiekalų galima bus pasigaminti
Nebus makaronų -bus miltų,kiaušinių, galima pasidaryti skanių lakštinių makaronų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų