Šiaulių tardymo izoliatoriuje sausio 28-sios vakarą, apie 21 val., įkaite buvo paimta nuteistąjį iki gyvos galvos lydėjusi Saugumo valdymo skyriaus specialistė. Aiškėja, kad duriamuoju savadarbiu įrankiu nė metų įkalinimo įstaigos sistemoje nedirbančiai pareigūnei grasino 34-erių Dovydas Kriaučiūnas.

policija (nuotr. Broniaus Jablonsko)

policija (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Dėl kolegės saugumo pareigūnai leido žudikui su įkaite palikti tardymo izoliatoriaus teritoriją. Tada pats nuteistasis paleido savo auką ir pasileido bėgti. Toli nepaspruko, nes ten jo jau laukė pareigūnai, kurie bėglį sustabdė panaudoję elektrošoką.

Išsiaiškinus bėglio tapatybę, galima teigti, kad įkaite paimtai pareigūnei labai pasisekė, nes ji išvengė rimtesnių sužalojimų. Šio asmens prieš 16 metų, kai jis vos tik spėjo tapti pilnamečiu, įvykdytas nusikaltimas išsiskyrė ypatingu žiaurumu.

Nužudė dvi 18-metes

Bausmės iki gyvos galvos D. Kriaučiūnas sulaukė už 2003 m. įvykdytą dvigubą žmogžudystę. Tąkart vos prieš mėnesį tapęs pilnamečiu, D. Kriaučiūnas, apimtas įsiūčio, dėl užgaulaus žodžio nužudė dvi pažįstamas bendraamžes merginas. Dovydui išsisukti bandė padėti jo motina, diplomuota teisininkė, buvusi policijos sistemos darbuotoja, bet žudikas sulaukė pačios griežčiausios bausmės. Šio žiauraus nusikaltimo aplinkybės buvo aprašytos kriminalinių naujienų laikraštyje „Akistata“.

REKLAMA

Viskas prasidėjo nuo to, kad sutuoktiniai šiauliečiai Jonaičiai (pavardė pakeista - aut. past.) 2000-siais su dviem nepilnamečiais vaikais išvyko laimės ieškoti į Angliją. Tiesa, emigrantai nutarė nenukirsti saitų su gimtine, todėl Šiauliuose, Lyros gatvėje, nuosavo buto nepardavė, nuolat iš Anglijos siuntė pinigų jam išlaikyti.

2003-siais Jonaičių dukrai Aušrai sukako 18 metų. Mergina jau dirbo, buvo labai savarankiška, tad tėvai nepabijojo tų pačių metų gegužę jos vienos išleisti skristi atostogų į Lietuvą, patys planuodami atvykti kiek vėliau. Mergina sėkmingai atskrido ir beveik mėnesį tėvų bute Šiauliuose gyveno viena, kasdien telefonu pranešdama mamai, kad viskas gerai.

Birželio 25-ąją skambučiai netikėtai nutrūko – Aušra nustojo skambinti, o surinkusi dukros numerį jos mama vis išgirsdavo, kad telefonas išjungtas arba yra už ryšio zonos. Labai sunerimusi moteris paskambino Šiauliuose gyvenančiam savo tėvui, turinčiam jos buto raktus, ir paprašė, kad šis užsuktų į butą ir pažiūrėtų, kodėl gi dukra nutilusi.

Radęs užrakintas buto duris vyriškis pagalvojo, kad anūkė bus kur nors išvykusi savaitgaliui, todėl dar nepanikavo. Kai niekas į butą neįsileido ir birželio 29-ąją, vyras grįžo su raktais bei atrakinęs duris nedrąsiai įžengė į butą.

Žudikas nukirto pirštą

Vyras išvydo košmarišką vaizdą – bute gulėjo žiauriai nužudytos anūkės ir dar kažkokios merginos lavonai. Apžiūrėdami nusikaltimo vietą šiurpo net visko matę pareigūnai – dvi merginos buvo uždaužytos metaliniu strypu, subadytos peiliu, perpjautos jų rankų venos.

REKLAMA

Sudarkytas Aušros kūnas rastas virtuvėje. Miegamajame tysojo jos draugės ir kaimynės bendraamžės Indrės lavonas, uždengtas paklode. Ekspertai nustatė, kad merginos nužudytos prieš kelias dienas. Kaimynai tvirtino nieko įtartino negirdėję, apsižiūrėjęs Kazimieras pastebėjo, jog dingęs televizorius, muzikinis centras bei dar kai kurie daiktai.

Kadangi buto durys nelaužtos, buvo iškelta versija, kad merginas nužudė nusikaltėlis ar nusikaltėliai, kuriuos Aušra pažinojo ir pati įsileido į vidų. Nedelsiant buvo sudarytas merginų pažįstamų sąrašas. Nemažai padėjo ir bute aptiktas fotoaparatas. Išryškinę juostelę pareigūnai pamatė bute vykusių pobūvių scenas.

Fotoaparate įamžintos išgertuvių ir net glamonių scenos. Tačiau pareigūnams rūpėjo ne moralė – jie nustatinėjo pavardes visų, kuriuos tik buvo įmanoma pažinti nuotraukose, juos gaudė ir tardė. Liepos 1-ąją buvo sulaikytas dar vienas merginų pažįstamas – D. Kriaučiūnas.

Greitai praskydo ir prisipažino

2003-ųjų pavasarį D. Kriaučiūnui sukako 18 metų, jis šiaip ne taip baigė ir Šiaulių Lieporių vidurinę mokyklą, kurioje besimokydamas buvo apsivogęs. Sulaikydami Dovydą pareigūnai žinojo, kad vaikinas puikiai pažinojo nužudytąsias merginas – su Aušra jis lankė vieną vaikų darželį, vėliau kurį laiką mokėsi toje pačioje klasėje.

Parvykusiai iš Anglijos Aušrai buvo nuobodu vienai tuščiame bute, tad mergina dažnai pasikviesdavo tame pačiame name gyvenusią Indrę. Pastaroji pas Aušrą lankydavosi itin dažnai, neretai ir nakvodavo.

Sulaikytas Dovydas neneigė retkarčiais užeidavęs į Jonaičių butą, kur bendraudavęs su Aušra ir Indre. Pareigūnai skubiai atliko kratą jaunuolio kambaryje bei pas Dovydo merginą surado iš Jonaičių buto dingusių daiktų.

REKLAMA

Svarbiausia, Dovydo draugė paliudijo, kad birželio 25-osios popietę Dovydas jai rodė tris nenaujus mobiliojo ryšio telefonus ir siūlė išsirinkti vieną dovanų. Lygiai tokius, kokius turėjo Aušra su Indre...

Paprašytas papasakoti kiekvieną minutę, kada ir kur buvo birželio paskutinę savaitę, vaikinas ėmė painiotis. Galop jis praskydo ir prisipažino nužudęs abi merginas.

Žudė įsiutęs už žodį

Pasak D. Kriaučiūno, birželio 25-osios vėlų rytą jis užsuko pas Aušrą pasišnekėti. Bute, kaip visuomet, rado ir Indrę, kuri tuo metu kilo iš lovos. Nežinia dėl ko vaikinas su merginomis virtuvėje susipyko. D. Kriaučiūnas teigė, kad merginos pasišaipė iš jo ir jo merginos. Dovydas į tai atsakė grasinimais.

Panelės neliko skolingos, D. Kriaučiūnui pagrasino, kad jų pažįstami vyrukai išmalsią jam snukį. Po tokių žodžių Dovydui užvirė kraujas – pasidavęs įniršiui jis trenkė Aušrai kumščiu į veidą ir, pačiupęs pirmą po ranka pasitaikiusį metalinį daiktą, smogė per viršugalvį.

Mergina nugriuvo, o Indrė cypdama apsisuko bėgti. Toli, aišku, nenubėgo. Miegamajame ją pavijęs žudikas ėmė iš visų jėgų daužyti gelžgaliu per galvą. Indrė jau gulėjo be sąmonės, o Dovydas nesiliovė ją daužyti. Vėliau ekspertai suskaičiavo 12 smūgių žymes.

Tada banditas atsikvošėjo ir kvailai nutarė merginas pribaigti, kad išvengtų atsakomybės. Jis virtuvėje susirado aštrų virtuvinį peilį, grįžo į miegamąjį, pasilenkė prie gulinčios Indrės ir perrėžė abiejų rankų venas, kad mirtinai nukraujuotų. Sugrįžęs į virtuvę pribaigė Aušrą.

REKLAMA

Užklojęs lavonus vogė

Pribaigęs merginas, žmogžudys nepuolė bėgti. Jis šaltakraujiškai ant lavonų užmetė po audeklą ir neskubėdamas ėmėsi bute šeimininkauti. Nužudytųjų kūnams nespėjus atšalti, jis iš Aušros mobiliojo ryšio telefonu paskambino savo draugei ir pakvietė į pasimatymą. Išeidamas kruopščiai užrakino duris, raktą įsidėjo į kišenę.

Susitikęs su mergina jis jai parodė pavogtus telefonus ir išdidus pasiūlė kurį nors vieną išsirinkti dovanų. Antrąjį telefoną išgama pasiliko sau, o trečią pardavė pažįstamam vaikinui. Sutemus Dovydas sugrįžo į butą dar du kartus. Žengdamas per tamsoje gulinčius lavonus, išsinešė televizorių, sugrįžęs pavogė muzikinį centrą, drabužių, kosmetikos (ją vėliau irgi padovanojo savo panelei) bei kitokių vertingesnių smulkmenų.

Televizorių D. Kriaučiūnas pasistatė savo kambaryje, o muzikinį centrą nunešė į lombardą. Tačiau prieš išmokėdamas pinigus lombardo darbuotojas pareikalavo paso. D. Kriaučiūnas staiga atsikvošėjęs išsigando, kad pagal likusį įrašą gali įkliūti. Jis pamelavo dokumentą tuoj atnešiąs, o pats tuo metu paprašė draugo, kad šis skubiai lombarde išpirktų muzikinį centrą. Darbuotojas daiktą pardavė nebelaukdamas jo savininko paso. Už šią paslaugą žudikas muzikinį centrą leido pasilikti draugui.

Tokius savo parodymus D. Kriaučiūnas pakartojo girdint advokatui, nuvežtas į butą parodė, kaip ir kur žudė Aušrą su Indre. Ekspertai merginų panagėse rado mikrodalelių nuo Dovydo drabužių.

Motinos pamokytas ėmė meluoti

Netrukus po to D. Kriaučiūnui buvo leista pasimatyti su motina, tuo metu dirbusia Šiaulių teritorinės muitinės Teisės ir teisėtvarkos skyriaus viršininke. Po pasimatymo kalinys išsigynė savo prisipažinimo, ėmė tvirtinti, kad save apkalbėjo policininkų kankinamas. Maža to, D. Kriaučiūno kameroje paslaptingu būdu atsirado mobiliojo ryšio telefonas.

REKLAMA

Žudikas susitikdavo su motina ir kalbėdavosi, ką ir kaip jam reikėtų daryti. Nežinodamas, kad pokalbiai įrašinėjami, kalinys taip pat ėmė nuolat skambinėti mamai, o ši sūnui žarstė patarimus, ką šnekėti tardytojams, o ką nutylėti.

Prasidėjus sūnaus teismui motina užmiršo savo griežtumą ir jau reikalavo Dovydą dėl žmogžudysčių visai išteisinti – jis, girdi, nežudė. Žudė... mafija. Proceso metu pasireiškė moters ir protingumas, ir ūmus būdas. Pertraukų tarp posėdžių metu teisiamojo motina ne sykį su nužudytųjų mamomis kalbėjo pakeltu balsu, o kartą vienai jų parodė liežuvį.

Už tai labai protingu ėjimu teisininkai vadina moters bei advokato pasiektą reikalavimą teisiamajam skirti socialinę ekspertizę, kuri išaiškintų, ar jos aštuoniolikmetis vienturtis – socialiai subrendęs. Mat jei pagal naujo Baudžiamojo kodekso įstatymus pavyktų įrodyti, kad žudydamas dvi merginas Dovydukas buvo paikas nesubrendėlis berniukas, jam teismas galėtų skirti bausmę tik kaip nepilnamečiui – daugiausia 10 metų.

Po mėnesio teisme skelbiant ekspertizės išvadą teisiamojo motina aiktelėjo – Dovydas pripažintas socialiai subrendęs, puikiai suvokiantis atsakomybę bei galimas savo veiksmų pasekmes. Prieš masę įrodymų beliko juokingi advokato argumentai: „Peiliu ir strypu ginkluotas Dovydas nebūtų galėjęs įveikti dviejų merginų“...

Tardamas paskutinį žodį D. Kriaučiūnas eilinį kartą pakartojo save apkalbėjęs, merginų nežudęs, kaltino policininkus smurtu bei teigė tiek daug daiktų, kiek įrašyta kaltinamojoje išvadoje, jis nepavogęs – vaikinas vis dar tikėjo atsipirkti keleriais metais už grotų... Baigdamas kaltinamasis paprašė teismo vėl apklausti jo motiną, kuri neva jau pasakysianti žudikų vardus. Ši pigi išmonė teismui buvo visai neįdomi, moters niekas nieko nebeklausė...

REKLAMA

Pabėgimo aplinkybės

Kalėjimų departamento atstovai informavo, kad incidentas įvyko Šiaulių tardymo izoliatoriaus režiminiame korpuse, kai koridoriumi vedamas D. Kriaučiūnas, grasindamas savadarbiu duriamuoju įrankiu jį lydėjusiai pareigūnei, pasikėsino pasišalinti iš tardymo izoliatoriaus.

Kiti pamainoje dirbę pareigūnai, įvertinę situaciją ir siekdami apsaugoti pareigūnę nuo sužalojimų, kontroliuodami nuteistojo judėjimą ir jį lydėdami, leido jam išeiti iš režiminės teritorijos.

Už įstaigos vartų nuteistasis paleido pareigūnę ir bandant pasišalinti, buvo sulaikytas pataisos įstaigos ir į pagalbą atvykusių policijos pareigūnų. Pataisos pareigūnai nuteistojo sulaikymo metu panaudojo elektros impulsinį prietaisą. Nuteistasis yra izoliuotas. Laisvės atėmimo bausmę už nužudymą jis atlieka nuo 2003 m.

Pareigūnė, pirminiais duomenimis, dėl paviršinių kaklo sužalojimų buvo pristatyta į gydymo įstaigą. Šiaulių tardymo izoliatorius pareigūnei užtikrina psichologinės pagalbos suteikimą. Darbuotojos darbo stažas pataisos įstaigoje – beveik metai.

Kalėjimų departamento kriminalinės žvalgybos valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kalinio pabėgimo. Šiaulių tardymo izoliatoriuje pradėtas tarnybinis patikrinimas.

rita
2020-01-29 10:32:10
kokius banditus teisininkai uzaugina ,baisu,
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Sigitas 2020-02-01 11:36:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš tokio vaiko išsižadėčiau. O to išgamos motina, dar bandė jam pagelbėti. Jai irgi galima drąsiai kabinti išgamos vardą...    ATSAKYTI
Gamka 2020-01-30 21:01:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai informatyvus, įtraukiantis straipsnis. Ačiū autoriui. Baisu pagalvoti ką turėjo išgyventi nukentėjusiųjų šeimos... Stiprybės pareigunei, atlaikius tokį stresą, toliau niekas nebaisu.    ATSAKYTI
Nazareth 2020-01-30 14:49:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vienai žioplai pareigūnei psichologinė pagalba kitiems premijos... Už ką!!!!    ATSAKYTI
Marija 2020-01-30 08:25:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labas rytas kazkoks siaubas kaip perskaiciau straipsni ziaurumas jauno vyro ir dvi nekaltos gyvybes atimtos kad dedasi musu lietuvelej bereikalo panaikino mirties bausmes tokiems pedofilams zmogzudziams susaudei ir rami galva galva uz galva akis uz akis motinoms ir tevams didziulis sirdies skausmas netekus dukru o kuo ta kalta pareigune jaunute konvojavusi ji is kalininimo vietos i kita vieta as tai jei butu mano ir manau daugumos zmoniu nuomone nuteist myriop tokius dekandze susaude jo sunu ir tokius kurie atima nekaltiems zmonems gyvybes taip pat reiketu padaryt jei kas rinktu ir butu svartoma lietuvoj grazint mirties bausme drasei uz taip padeciau parasa kad reikia musu lietuvelej mirties bausmes kaliniams oj reikia o ne mokesciu moketojai juos turi islaikyt iki gyvos galvos ir sert gero ketvirtadienio visiems .   ATSAKYTI
IR VĖL TAS PATS 2020-01-29 16:54:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Rusijoje yra kalėjimas „Juodasis delfinas”,kur kali nuteistieji iki gyvos galvos.Pabandykit pažiūrėt internete tik gal geriau rusiškai įvede teksta kaip gyvena kaliniai,ir kaip dirba pareigūnai savo darba,manau kad ten griežčiau.   ATSAKYTI
as 2020-01-29 17:46:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mačiau video.Dar Lt toli iki tokio,ten ir pareigūnai pasirengę.  
mokymai 2020-01-29 16:38:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
praktikos pareigūne gavo.viskas ok   ATSAKYTI
0101010101010101 2020-01-29 14:01:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Štai tau ir lygios teisės, matot feministės kaip būna kai norit lygių teisių? Idiotizmas tos feministės   ATSAKYTI
llv 2020-01-29 16:06:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
prie ko čia feministės?Gal žmogus Lt tik toki darbą rado.Kimba čia su visokiom feministėm.taip ir vyrams pareigūnams gali nutikti ir ka tada giedosi?  
Klausimas 2020-01-29 13:25:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ir kam mums ta ES, jeigu net nusikaltėlių negalima bausti mirties bausme?    ATSAKYTI
Ri 2020-01-29 13:14:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jei būtų mirties bausmė Lietuvoje sumažėtų nusikaltimai   ATSAKYTI
Ričardas 2020-01-29 13:08:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Šiais laikais visko gali tikėtis, prie ruso taip nebuvo - nors visi darbus turėjo, o dabar iš mažų dienų žudikus augina.   ATSAKYTI
Greta 2020-01-29 11:41:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Vargše pareigūnė,užuojauta.Šoka tikrai manau patyrė.   ATSAKYTI
LI 2020-01-29 11:44:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Jei tokia jautri tegul lelytem eina zaisti,o ne su kalineis dirba...Zinojo kur eina dirbtj...  
.a 2020-01-29 16:05:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu tai gal ir buvo ji tvirta tik aš išreiškiu palailymą ir užuojautą,gaila kad taip yra...Matyt nėra tarnyboje vyrų kad merginos eina  
Tiesa slypi kazkur anapus 2020-01-29 11:40:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Keista skaityti ir girdeti viso to yvikio detales. Kiek zinojau jy,kazkoks lepsis buvo,ir staiga tapo kileris. Kazkas cia nuslepta ir nutyleta. Nebepirma zmozudyste Šiauliuose baigiasi keistais nuteisimais,arba kaltu nerasta. Visi pamirso turbut kiek mentu korumpuotu nuteista,kiek nuplauta bylu,kiek pasodinta be yrodymu sufabrikuojant. Siuo atveju neteisiu ir neginu sito "kilerio"    ATSAKYTI
Asta 2020-01-29 11:31:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kas dedasi laisvoj mazoj lietuveleje. Siaubo filmai. Tokius reikia saudyti o ne iki gyvos galvos sodinti. Dar dykai maitinti. I angliu kasyklas varyti dirbti. Aisku jei ju yra   ATSAKYTI
Jonas 2020-01-29 11:20:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Baisu,
girtuoklynuose auga tuntais nepriziuretu, suluosintu, piktu ant viso pasaulio vaiku, o dar ir teisininkai su aukstaisiais issilavinimais tokius gimdo, augina ir stengiasi issukti nuo bausmiu, negi nera kokiu chemikalu kad apraminti, ir ilgam, tokius issigimelius.   ATSAKYTI
nu pz 2020-01-29 11:14:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
del ko tokuos dalbajobus isigymelius mirties bausmes neivygdo uz dvi nuzudytas merginas kazkoks nevisprotis o dar motinele teisininke jos toki berniuka tik i elektros kede uz tapati atsakyt   ATSAKYTI
Vytautas 2020-01-29 11:11:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai nepataisomas žiaurus gyvulys.Tokius reikia tik naikinti.O mes juos turime visi šerti ir dar gerbrti jų orumą.Šlykšti mūsų valstybė.Gal ir reiktų Amerikono,kur už tai jis būtų jau sėdėjęs elektros kėdėje.   ATSAKYTI
Tai 2020-01-29 11:00:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kiek pinigų išleista jam šerti!!!!!! P.S. Prezidente: kur mirties bausmė??????   ATSAKYTI
Petras 2020-01-29 10:55:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kas tinka kupranugariui ,tas netinka jaučiui. Nereikia beždžionaiuti pagal Vakarus ,o žiūrėti savos situacijos .LR valdžia,neatsiklaususi Tautos panaikino mirties bausmę žudikams,karčius vaisius skiname dabar.   ATSAKYTI
Gal 2020-01-29 23:19:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kas įvykdo mirties bausmę, pats tampa žudiku. Neveltui ji panaikinta.
Aišku aš irgi prieš tokius išsigimėlius, bet pas mus yra valstybė gerbenti žmogaus gyvybę. Todėl kas ją atliks irgi bus žudikas  
Aleksas 2020-01-29 10:54:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Musu darbas visaskai nepavoingas ! Ar ne , suknistas Krikstaponis ?!   ATSAKYTI
Hm 2020-01-29 10:42:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Tegul daugiau moterų į kaleima priima ,tai netik su kalineis nesusitvarktsys,bet ir prievartauti jas prades.   ATSAKYTI
Ina 2020-01-29 11:24:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Negi nebuvo kam lydėti žmogžudžio, tik mergina?   
Hm 2020-01-29 11:41:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ina kai ateini dirbti i tokia istaiga,yra lygios teises tiek vyrams tiek moterims,tu esi prižiuretoja o ne kirpeja,kad galetum rinktis klientus,nepatinka taisykles nedirbi...  
Keista 2020-01-29 13:44:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ina ji ne mergina, ji pareigūnė...Ji lygiai taipat turi atlikti gerai savo darbą,kaip ir vyriškos lyties atstovas.Problema kitur,iš kur pas nuteistąjį atsirado įrankis, su kuriuo galima sužeisti...  

Top Video

Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Vairuotojo elgesys pareigūnus išvertė iš koto: mašina nevažiavo, o vyras „vairavo“
DABAR RODOMA
Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pamačius, kaip bandoma išvažiuoti iš automobilių aikštelės aplinkiniai susiėmė už galvų
DABAR RODOMA
Košmaras autobuse: nufilmuota, kas dėjosi viduje per siaubingą avariją
DABAR RODOMA
Internautai negali patikėti savo akimis: neatskiria, kuri yra dukra, o kuri – mama
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Skambinas įvardijo skyrybų su Krysko priežastį: galutinis taškas padėtas tik dabar
DABAR RODOMA
Gero vakaro šou. „TV Pagalbos“ žvaigždė Navickas prisiminė, kaip saugojo Landsbergį: pas jį prie durų miegodavom
DABAR RODOMA
Lietuvis įsiuto: bejėgio vilkiko vairuotojo nelaimė policijai sukėlė juoką
DABAR RODOMA
Gerbėjai dalijasi įrašu ir sako, kad princas Harry – svajonių vyras
REKLAMA
Avarija Vilkaviškyje (nuotr. stop kadras)
Avarija Vilkaviškyje įvyko apie septintą vakaro penktadienį. „Lexus“ vairuotoja,  bandydama lenkti keturias mašinas, vieną jų „nunešė“ į griovį. Ugniagesiams ...
Pareigūnams įkliuvęs vyras ėmė skųstis: vis sulaiko, kai eina į klubą atsipalaiduoti (nuotr. stop kadras)
Patrulių ekipažas pastebėjo gatve einančius tris jaunuolius. Pamatę policiją jaunuoliai bandė šalintis, tačiau nesėkmingai. Visą situaciją įamžino laidos „Farai“ operatorius. ...
Avarija Grigaičiuose (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Šeštadienio vakarą Vilniaus rajone, Grigaičiuose, netoli Naujosios Vilnios esančioje gyvenvietėje įvyko avarija. Nesuvaldęs mašinos jaunas „BMW" vairavęs vyras rėžėsi ...
Tyrimai (nuotr. 123rf.com)
Kraupus nusikaltimas buvo įvykdytas dar 2018-ųjų lapkričio 10-ąją, tačiau žudikas Artūras Ignatavičius nuosprendį išgirdo tik po daugiau kaip metų. Nors buvo surinkti ...
Vairuotojo elgesys pareigūnus išvertė iš koto: mašina nevažiavo, o vyras „vairavo“ (nuotr. stop kadras)
Patruliuojantis ekipažas pastebėjo nuo kelio nuvažiavusį automobilį. Prie vairo sėdėjęs vyriškis saldžiai snaudė, o viską užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Pareigūnams ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų