Klaipėdoje mirusios mergytės močiutė prašo malonės: nori matyti dukrą šermenyse

Ši savaitė paženklinta kraupia nelaime Klaipėdoje. Čia, viename iš bendrabučių, rastas dviejų su puse mėnesių mergytės kūnelis. Jis buvo irimo stadijoje, mergytė mirti palikta prieš savaitę.

Žvakutės (nuotr. Fotodiena.lt)

Šiandien, gruodžio 11-ąją, mergytės močiutė Jolanta ir artimieji Gargžduose atsisveikina su mažyle. Kol kas keliama versija, kurią pateikė mirusios mergytės mama, yra ta, kad patėvis verkiančią mergytę supurtė ir kartu su jos tikrąja motina paliko mirti vieną.

Iškart pranešta, kad pareigūnai pradėjo kūdikio mamos A.S., gim. 1989 m., ir jos sugyventinio M.R., gim. 1987 m., paiešką. Pirmadienio rytą pranešta, kad pora sulaikyta. 

Atsisveikinimas jau prasidėjo 

Atsisveikinimas su mergyte vyksta šiandien, 11 valandą, Gargžduose, laidojimo namuose. Mirusi mergytė bus laidojama taip pat šiandien, 15 valandą. Ji atguls šalia savo promočiutės Laugalių kapinėse prie Gargždų.

Mergytės močiutė tv3.lt sakė besijaudinanti dėl dukros ateities, tačiau pripažįsta, kad ji pasielgė labai negražiai. „Šią skausmo valandą galiu pasakyti, kad tikrai netikiu, jog mano dukra galėjo nužudyti mergytę.

Nors jos sugyventinis man atrodė pakankamai draugiškas žmogus, bet dabar daugelis kalba, kad jis galėjo būti narkomanas. Aš pati šito nežinau. Bet gal jis ir nužudė mergytę?

Dar aplinkiniai kalba, kad jis galėjo prigrasinti mano dukrai, kad ši greičiau su juo pabėgtų. Sunku dabar kažką kalbėti, su ekspertais laukiame mirties priežasties išvadų“, – kalbėjo močiutė.

REKLAMA

Tikisi malonės

Laidotuvių rytą tv3.lt ji prasitarė planuojanti kalbėtis su dukros advokatu ir prašyti malonės išleisti dukrą į mergytės laidotuves. „Aš pati negaliu susisiekti su savo dukra, tačiau neabejoju, kad ji norėtų atsisveikinti su savo dukryte. Tikiuosi, kad pavyks gauti tokią malonę“, – guodėsi laidotuvėms besiruošianti mergytės močiutė.

Ryšys su dukra nutrūko prieš savaitę

Primename, kad prieš kelias dienas močiutė davė išskritinį interviu tv3.lt, kuriame papasakojo apie savo dukros nuklydimus, keturis atimtus jos vaikus bei tikrąjį dabar jau mirusios mergytės tėtį.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su A.S. mama Jolanta, kuri papasakojo pati radusi mergytės kūnelį lovelėje.

„Aš pati su dukterėčia radau kūdikį. Mes visą darbą atlikome, suradome kūnelį. Mano ryšys su dukra nutrūko lapkričio 28-ąją.

Nuo tos dienos nei ji, nei jos draugas telefonu nebuvo pasiekiami. Telefonai atjungti, žinučių, kurias rašydavau, ji negaudavo.

Nuėjau į policiją ir paskelbiau dukros paiešką. Pranešiau, kad dingo mano dukra su draugu bei kūdikis.

Vis dėlto, net ir paskelbus paiešką, negalėjau nurimti – į butą, kuriame gyveno dukra, iškvietėme ugniagesius, pareigūnus, tačiau niekas laužti durų negalėjo be savininko leidimo“, – pasakoja sutrikusi mirusio kūdikio močiutė.

Moteris rankų nenuleido – su dukterėčia pasitarė ir nusprendė dar kartą važiuoti į bendrabutį ir bandyti patekti į vidų. „Sugalvojome, kad reikėtų atidaryti pašto dėžutę ir tarp laiškų surasti buto savininko duomenis. Mums pasisekė labiau, nes atidarius pašto dėžutę radome buto raktą.

REKLAMA

Atrakinome buto duris ir įbėgome į vidų. Aš instinktyviai, kaip močiutė, nubėgau prie lovytės. Atidengiau pleduką ir pradėjau staugti – mergytė buvo pilkai žalios spalvos, pakeitusi spalvą.

Aš pradėjau staugti kaip vilkas, o dukterėčia, pamačiusi, išlėkė į lauką. Aš niekada nepamiršiu šito vaizdo, kad mano angeliukas galėjo taip atrodyti“, – verkė Jolanta.

Mama mergytę mylėjo

Netrukus į butą atvyko ekspertai ir kriminalistai. Moteris kelia versiją, kad dukra su sugyventiniu galėjo pabėgti pamatę jau mirusią mergytę.

„Ekspertai apžiūrėjo, nerado jokių smurto žymių. Mergytė gimė su vilko gomuriu. Gali būti, kad ji valgydama paspringo, o mama, pamačiusi ją mirusią, išsigando ir pabėgo.

Ekspertai sako, kad mergytė negyva buvo septynias dienas. Šiuo metu tiriama ir jau greitai paaiškės, kokia mirties priežastis.

Aš netikiu, kad kas nors galėjo jai ką nors padaryti.

Mano dukra turėjo daug problemų su alkoholiu, tačiau mergytę mylėjo – man vis siuntė nuotraukas, pasakojo, kaip auga ir ką valgo. Sunku ją buvo maitinti, mat ji vis springo“, - prisiminė moteris.

Mergytės tėvas mirė po sumušimo

Ji neslepia – dukrai buvo apribotos teisės su keturiais vaikais. Ši mergytė – penktasis A.S. vaikas. „Aš turėjau su ja daug problemų. Ji buvo stipriai įklimpusi, bet kad ji bėgtų savo valia, aš netikiu. Gali būti, kad ir draugas iš išgąsčio paskatino ją bėgti.

Tas draugas, su kuriuo ji gyveno, nebuvo mergytės tėtis. Tikrasis tėvelis mirė dukros nėštumo metu. Jis buvo stipriai sumuštas, komoje pragulėjo kelis mėnesius.

Tik vėliau ji susipažino su dabartiniu draugu, jis atrodė geras, rūpestingas, net gimdyme dalyvavo. Gal kiek agresyvokas, bet pati dukra niekada nesiskundė“, – į prisiminimus prieš kelais dienas leidosi moteris.


Rašyti komentarą...
V
Vaida
2019-12-11 10:52:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk jau dukra atsisveikino su mažyle palikdama mirčiai savo kūdikį,kur jos širdis?! Tegu tupi ir atgailauja!
Atsakyti
-10

S
Skaitytoja
2019-12-11 11:21:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Močiutė reikalauja kad degradė norėtų dalyvauti mergaitės laidotuvėse,jinai jau keturių vaikų neaugina ir nerūpi ,jai dar mat laidotuvės gali rūpėti.Nebejuokink ir nepykdyk žmonių gerbiamoji su tokiais pasvaikščiojimais........
Atsakyti
-12

J
Jo
2019-12-11 10:53:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsisveikino ta ,,motina" su dukra jau tada, kai paliko ją merdinčią, ar jau mirusią... Jokios malonės, kad ir prigrąsino, tai negi nebūtų radus kokios nors išeities, slapta pranešti policijai. O kas žino dabar, kad ne ji pati tą kūdikį supurtė, o sugyventinis tik sugalvojo, kad reikia pabėgt... O gal girta pati viską ir padarė. Turi būt teisybė. Jau 4 vaikus prapylus, tai nesitiki, kad penktas buvo svarbus...
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų