Vilniuje sulaikant triukšmadarį sužeistas policijos pareigūnas

Aikštelėje prie „Forum Palace“ klubo šeštadienio vakarą daugybė žmonių, policija. Liudininkas užfiksavo, kaip po triukšmadario sulaikymo vienas policininkas sėdi policijos mašinoje susižeidęs koją, jam iškviesti greitosios pagalbos medikai.

Incidentas prie „Forum Palace“ (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Incidentas prie aikštelėje G. Baravyko g. įvyko apie 22.30 val. Šioje vietoje visais savaitgaliais vakarais būriuojasi žmonės, daugiausiai jaunimas.

Policijos pareigūnai buvo iškviesti dėl besikabinėjančio vyriškio. Pagalbos paprašė mergina, esą neadekvatus vyras kibo ne tik prie jos, bet ir kitų žmonių. Pareigūnai reagavo žaibiškai – jau po kelių minučių atvažiavo į panaktinėti mėgstančių žmonių pilną aikštelę. Viešosios tvarkos drumstėjas puolė policininkus ir pasipriešino.

REKLAMA

Incidentas prie „Forum Palace“

Sulaikant pažeidėją vienam policininkui sužalota koja. Greitosios pagalbos automobiliu pareigūnas išvežtas į ligoninę.

Kol kas aplinkybės nėra iki galo aiškios, gali būti, kad ne pažeidėjas sužeidė pareigūną, o jis pats susižeidė skubėdamas padėti kolegoms policininkams susitvarkyti su besipriešinančiu pažeidėju. Apie šį incidentą informacijos policijos departamento įvykių suvestinėse nėra, todėl tikėtina, kad pareigūnas visgi susižeidė pats.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų