Muitininkų sėkmė – sulaikė 50 tūkst. vertės kontrabandos krovinį

Kauno teritorinės muitinės pareigūnai antradienio popietę Lazdijuose sulaikė Lenkijos piliečio vairuotą mikroautobusą, kuriame aptikta slėptuvė su beveik 15 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, rašoma pranešime.

Muitininkų sėkmė – sulaikė 50 tūkst. vertės kontrabandos krovinį ( nuotr. autorių)
9

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Muitininkų sėkmė – sulaikė 50 tūkst. vertės kontrabandos krovinį

Lazdijuose antradienį patruliavę Kauno teritorinės muitinės mobiliųjų grupių pareigūnai stabdė ir tikrino automobilius. Apie 13 val. buvo sustabdytas Lenkijos piliečio D. H. vairuotas mikroautobusas „Renault Trafic“, kuriuo šis sakėsi į Lenkiją vežantis naudotas automobilių detales.

Tačiau patikrinimo metu muitininkai pastebėjo, jog tarp vairuotojo kabinos ir krovininės dalies esantis langas kiek atplyšęs, o viduje matyti cigaretės.

Tuomet mašina buvo detaliai patikrinta Kauno teritorinės muitinės Centro krovinių poste. Tarp mikroautobuso kabinos ir krovininės dalies aptikta įrengta slaptavietė – dviguba sienelė, kurioje rasta 14 985 pakelių baltarusiškų cigarečių „Queen Menthol“ ir „Minsk Superslims“. Bendra jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 51 tūkst. eurų.

Muitinės kriminalinėje tarnyboje dėl neteisėto disponavimo akcizinėmis prekėmis buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, vadovaujamas Kauno apygardos prokuratūros.

D. H. buvo sulaikytas dviem paroms, o ketvirtadienį, skyrus kardomąją priemonę – piniginį užstatą, paleistas.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-11-08 11:10:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cigarečių kontrabanda Lietuvoj neįveikiama ir klęsti dėl neteisingos prekių politikos su kaimynais. Kada valdantys ponai sumanys kontrabandinę duoną?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų