Gediminas Kirkilas apie Seimo pirmininko postą: „Ne tokie mūsų tikslai“

Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui paraginus Seimą kitą savaitę balsuoti dėl jo atstatydinimo, valdančiųjų nuomonės išsiskyrė. Saulius Skvernelis Seimo pirmininką palaiko, o Ramūnas Karbauskis įžvelgia klastą – mat būtent kitą savaitę daug valdančiųjų parlamentarų bus komandiruotėse.

Kaip šiame konflikte pasielgs valstiečių partneriai socdarbiečiai – TV3 žinių „Dienos komentare“ kalbamasi su Seimo vicepirmininku Gediminu Kirkilu.

Pagal valdančiosios koalicijos sutartį, pasirašytą beveik prieš tris mėnesius, jums priklauso Seimo pirmininko postas. Jau tris mėnesius ši sutartis yra nevykdoma. Ar jums nekilo minčių trauktis iš tokios koalicijos, kurioje nevykdomi susitarimai?

Ne tokie mūsų tikslai. Mes į koalicijos sutartį pateikėme visą eilę socialinių pasiūlymų ir čia yra svarbiausia. 

Viktoras Pranckietis, dabartinis Seimo pirmininkas, paragino Seimą kitą savaitę balsuoti dėl jo atstatydinimo klausimo. Ramūnas Karbauskis tokią situaciją pavadino apgailėtina, sakydamas, kad jis taip daro specialiai, nes labai daug valdančiosios koalicijos parlamentarų bus komandiruotėse. Bet juk visi visada labai dažnai važinėja į komandiruote. Dabar Lietuvoje artėja gripo epidemija, tai vėl sakys, kad visi parlamentarai gripu serga. Ką jūs darysite, jei tokia situacija iki Kalėdų tęsis? 

Mes Seimo pirmininko pareiškimą palaikome. Vakar mes padarėme pareiškimą, kad reikia balsuoti kuo greičiau ir išsiaiškinti situaciją. Taip pat raginame opozicines partijas nedrausti savo nariams išreikšti valios slaptu balsavimu. 

REKLAMA

Jūsų tai negąsdina, kad trūksta tų išvažiavusių į komandiruotes?

Mūsų tai tikrai negąsdina, bet aš manau, kad šioje situacijoje visas Parlamentas turi pasisakyti. 

R. Karbauskis sako, kad kitą savaitę bus pralaimėtas balsavimas. 

Jis būtų pralaimėtas, jeigu opozicinės partijos, kurių lyderiai draudžia savo nariams dalyvauti balsavime, taip galėtų būti, nes tiesiog nebūtų to 71 balso. Bet jei jie leistų išreikšti nuomonę, tai galėtų tas balsavimas įvykti.

Visą pokalbį žiūrėkite vaizdo įraše viršuje. 


Rašyti komentarą...
žiauru
2019-10-05 18:34:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
MELAGIS MELAVO, PER TILTA VAŽIAVO....., tik gaila kad tas tiltas nesugriuva musu valdžiagyviam važiuojant...
Atsakyti
-1

S
Seneli
2019-10-04 16:37:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kirkileli,laikas blaiviau mastyti ir paciam dingti is Seimo,negi dar nepralobai,kad sieki Pranskiecio kedes.
Atsakyti
-1

k
kaubojus
2019-10-04 22:19:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir kokie gi tie "tikslai", senas komunistinis bebre?? Didelę rentą gauti??? Kaip komunistas - taip ir melagis....žlugę žmogeliai....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų