Žvilgsnis į savaitgalio orus: lietus poilsio apkartinti neturėtų

Ketvirtadienis Lietuvoje – šiltas ir be tamsesnių lietaus debesų. Sinoptikai prognozavo, kad vakarop tokie orai turėtų keistis ir dangų apgaubs tamsesni debesys. Nepaisant to, rytojaus dangus lietaus debesų tikrai neatneš. Prognozės ramina, kad savaitgalį galėsime praleisti be lietaus.

Lukiškių aikštė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Ketvirtadienį per Lietuvą pradės keliauti atmosferos fronto debesys. Tačiau jie nebus vientisi, dėl to bus ir pragiedrulių, o palis nors daug kur, bet ir neilgai, ir dažniausiai visai po nedaug. Kai kur suboluos rūkas, bet jis irgi bus nelabai tirštas. Vėjas pietų krypčių, nestiprus.

Penktadienį atmosferos slėgis pamažu kils ir slopins visus debesis – ir lietaus, ir ne lietaus. Dėl to lis vis mažiau, o popiečio valandomis lietus visai liausis. Dangus giedrysis, pavakare visur nusistovės gražūs saulėti orai.

„Kitaip tariant, artimiausią parą vyraus jau įprasti orai. Naktį bus debesuota su pragiedruliais, daug kur palis, bet dažniausiai ir neilgai, ir ne po daug. Vietomis rūkas. Dieną dangus giedrės, palis tik vietomis, o pavakare ir visai liausis. Dangus išsigiedrys. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 13–15 laipsnių, dieną šils iki 19–21, prie jūros bus apie 18 laipsnių šilumos", – teigė sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienį kur nors gali palyti, bet iš tiesų to lietaus tikimybė labai menka. Naktį vėl kai kur suboluos rūkas. Oras naktį atvės iki 8–10, kai kur 11–12 laipsnių, dieną šils iki 19–21 laipsnio šilumos. Sekmadienį vyraus debesuoti orai, ir naktį, ir dieną bus lietaus; dieną gali lyti ir ilgokai. Naktį atvės iki 12–14, dieną vyraus 20–22 laipsniai, kur ilgiau lis, gali būti apie 18–19 laipsnių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų