Kaktomušos prie Šakių liudininkai vairuotojus vadina laimės kūdikiais

Trys automobiliai antradienį susidūrė Šakiuose. Laimė, žuvusių nėra, tačiau įtariamas avarijos kaltininkas smarkiai sužalotas ir nuvežtas į ligoninę. Rusijos pilietis, pirminiais duomenimis, lenkė draudžiamoje vietoje ir ne tik pats nukentėjo, bet ir visiškai sudaužė tik ką nusipirktą automobilį.

Avarija įvyko antradienio vakare netoli Šakių. Susidūrė trys mašinos – autovežis, „VW Multivan“ ir „VW Sharan“.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. avarija Šakių raj.

„Laimės kūdikiai, skaitau", – sakė įvykio vietoje buvęs žmogus.

Į autoavariją pakliuvęs vyras pasakoja, kaip viskas vyko. Šioje vietoje, kur susidūrė automobiliai, stovi ženklas, kad būtina praleisti iš priekio važiuojančias transporto priemones. Tačiau „Sharan“ vairuotojas ženklų esą nepaisė, išvažiavo į priešingą eismo juostą ir rėžėsi į iš priekio atvažiuojantį autovežį.

„Laukėm, praleidinėjom iš priekio mašinas, iš paskos parlėkė tas įvykio dalyvis, ar, kaip čia pasakyti, ir lenkė mus kažkodėl. Nežinau, kodėl jis lenkė. Nes kelio ženklai rodo ką kita. Iš pradžių į „tralą‘‘, o paskui į mus‘‘, – pasakoja į avariją patekęs Alvaidas.

REKLAMA

Stipriai nukentėjo pats galimas avarijos kaltininkas. Pirminiais duomenimis, jis – Rusijos pilietis. Lietuvoje nusipirkęs mašiną esą važiavo namo. Iš naujo pirkinio – „VW Sharan“ liko metalo laužas, pats vyras dėl kaulų lūžių ir kitokių sužalojimų nuvežtas į ligoninę.

„Buvo stipriai kojos užspaustos, kol atvažiavo visi, „biški‘‘ atpalaidavom. Labai viena ranka tinti pradėjo. Labai prašėsi traukiamas lauk, bet mes klausėme tų nuorodų visų, ką mums telefonu diktavo. Labai intensyviai su mumis bendravo medikai, tai mes laukėme tarnybų", – pasakojo Alvaidas.

Daugiau žmonių per avariją nenukentėjo. Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų