Rašyti komentarą...
patrijote ar savo sikinyka kokiam gaydarui agresoriui uz tevyne irgi duosi?
Lenku rinkimu akcija toki teksta turetu ismokti mintinai
Saunuolis yra jaunuolis parases sita rasyneji.:)

silpnas rasinelis. nepatikejau. ot prie sovietu tai rasydavom rasinelius apie meile tarybinei tevynei. asaros visiems byredavo, kai geriausius klasej garsiai skaitydavom.
tokie pseudo patrriotai zude zydus ir savus pardavinejo
@bet ka O man atrodo, kad pseudopatriotas ir ligonis esi tu. Tik nenormaliems gali sukelti tokią nesveiką, sakyčiau liguistą reakciją narmalaus vaikio normalus tekstas.
Eik geriau pasikark tualete, tik prieš tai parašyk ant šikinyko durų iš vidaus pusės: "Lietuvą - lietuviams!'
tai Isabella Tobias irgi gryna lietuve taip gaunasi?...
@a Nežinau, kiek ji gryna, bet už tokius kaip tu idiotus tikrai didesnė lietuvė.
Bravo. Esi šaunuolis. Bet iš komentarų aiškėja, kad mūsų visuomenė turi rimtų intelekto sutrikimo (arba šiaip sau psichinių) problemų.
DĖL SNORO AFEROS D.GRYBAUSKAITĘ - LANDSBERGIO MARIONĖTĘ Į KALĖJIMĄ!
@APKALTA Nežinau, kaip ten dėl to, kad ji yra Landsbergio marionetė, bet dėl apkaltos sutinku.
Ką šiandien reiškia būti Šveicaru? Šveicarijoje vartojamos keturios oficialiosios kalbos: vokiečių, prancūzų, italų ir retoromanų.
@m Nelabai supratau Tamstos klausimo esmę.Galima būti bet kurios šalies patriotu, ne tik "vienakalbės". Štai Škotijoje ir Šiaurės Airijoje šnekama 3 kalbomis - anglų, škotų (panaši į anglų) ir gelų, Airojoje - anglų ir gelų, Suomijoje - suomių ir švedų, Norvegijoje - dviem norvegų kalbom (bukmol ir niunoršk), Liuksemburge - vokiškai, prancūziškai ir liuksemburgietiškai (panaši į vokiečių k.) ir pan. Ir pas mus Lietuvoje šalies pietryčiuose kalbama lenkiškai (maždaug toks pats procentas, kaip Suomijoje - švedų k.), ir ką?
Žinoma, realiai kažkokia iš tų kelių kalbų dominuoja (Škotijoje, Šiaurės Airijoje ir Airijoje - anglų, Suomijoje - suomių, Norvegijoje - bukmol, Liuksemburge - vokiečių; jos ir atlieka faktinės nacionalinės kalbos funkciją. Dėl to jokių problemų nėra. Problemos atsiranda ten, kur prasideda durni nacionalizmai - draudimai, vertimai per jėgą ir pan.
toks vaizdas kad dauguma komentatoriu imbicilai... didziojuosi tavim lietuvi.
@patinka Laba dienas, gerbiamas Patinka.
Ir man toks pats įspūdis susidarė.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų